Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy sima és egy Combi 1.4TDI...

Tupaccc kérdése:

Egy sima és egy Combi 1.4TDI Fabia fogyasztása között lehet különbség?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy valaki tudja-e. Gyári adatok fogyasztás terén megegyezőek, az aerodinamika szerintem szintén megegyező, de a Combi valamivel nehezebb, és ennek azért 1.4es dieselnél biztosan van valami hatása a fogyasztásra. Vagy tévedek?

#Skoda Fabia #Combi 1.4 TDI
2014. júl. 7. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Dízelnél meg semmi. Nem annyival nehezebb hogy megérezze. Amúgy szerintem az 1.4 akkor is alulmotorizált ha sima és nem kombi. Bár nem tudom mi a választék.
2014. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem csak melóba kellene egy egyszerű, alacsony fogyasztású kocsi. 1.4TDI nem egy főnyeremény, de ha spórolásról van szó, majd kicsit hangosabban hallgatom a rádiót benne :-D

Combi esetében néha azért tutira kapóra jönne az extra hely, ezért inkább arra hajazok.

2014. júl. 7. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
CR TDI vagy PD TDI?
2014. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
PD TDI
2014. júl. 8. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
1.9TDI a legjobb, már 1.6TDI ugyanannyi kW-nál ugyanazon a dombbon már vissza kell váltanom 4-esbe...
2016. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!