Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson szimeringes lehet?

Simson szimeringes lehet?

Figyelt kérdés
Simson s51-em van és melegen lemegy az alapjárat és mintha gyengébb is lenne mi lehet a gond? És ha előtte sokat van járatva és nagyon bemelegszik akkor következő hideg indításnál nehezen indul. Egyébként ha előtte nem volt hajtva akkor 1 rúgás. 60-as henger van rajta. a gyertya szép őzbarna. Mi lehet a gond esetleg szimering? Kipufogó tiszta karbi jó gyertya is jó.

2014. júl. 8. 23:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg fals levegő miatt csinálhat ilyet?
2014. júl. 8. 23:30
 2/5 anonim ***** válasza:

hosszabb(0,5-1 km) folyamatos végsebességen üvegelés után is rögtön alacsonyra esik vissza az alapjárat, ha elengeded a gázt és behúzod a kuplungot, vagy kicsit magasabban pörög egy ideig, és csak aztán lassul le?


nekem ezt csinálta, a benzin szűrő/csap/tűszelep kevés benzint engedett át, helyeb járva alapból nagyon alacsony szép alapjárata volt, de ha húztam neki, elengedés után pár másodpercig olyan magas fordulaton pörgött mintha falsot szívott volna, nagyon lecsökkent a benzinszint a karbiban és elszegényedett a keverék, aztán mikor újra feltöltődött szépen lelassult megint...

2014. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát 2-3 km után kb amikor rendesen bemelegszik.üzemanyagot kap eleget szerintem. menni megy rendesen utána is csak mintha kicsit gyengébb lenne. szoval szerintem valami a meleg miatt van.
2014. júl. 9. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Szokott olyat csinálni hogy, meleg a motor, húzol neki gázt és elkezdfulladni csak aztán pörög fel?


Csináld azt hogy, mikor elkezd rosszalkodni, akor az olajbeöntő csavart csavard ki, és ha a dekniből jön a füst, akkor szimeringes, de nem kizárt, hogy a gyújtás felöli szimering a rossz.

2014. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem jellemző. köszönöm, kipróbálom
2014. júl. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!