Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda NSR 50, Honda MBX 50,...

Honda NSR 50, Honda MBX 50, Aprilia RS 50 vagy Aprilia AF-1?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb 50-es sportmotor? Alkatrészellátás? Szervízigény? Tapasztalatok? A válaszokat köszönöm előre is!

Csak is 50-es jöhet szóba, mert arra van jogsim. 125/50 szóba se jöhet!



2014. júl. 9. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az RS50-et választanám ezek közül, mert minarelli blokkos, vagyis sz*rásig van hozzá alkatrész.
2014. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen én is azt választanám, nekem rx50-em van és nagyon szeretem.
2014. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az ésszerűség fontos, akkor RS. Ha viszont egy csemegét akarsz, akkor NSR. Nehezebb alkatrészt találni, de nem lehetetlen.
2014. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a teljesítmény számít és van pénz a drága alkatrészekre, akkor RS. Ha olcsó motor kell, olcsó fenntartással akkor Honda. Az Aprilia AF1-re mondhatjuk azt is hogy az RS "őse", nagyon király kis gép, a teljesítménye megegyezik az RS-el.
2014. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a Hondához iszonyat nehéz alkatrészeket találni :/ pl főtengely, henger, váltó alkatrészek...
2014. júl. 11. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
nem nehéz, csak ismeretség kell hozzá :)
2014. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!