Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az A1 kategoria most hogy...

Az A1 kategoria most hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Nemreg kaptam meg a B kategoriat es hallottam hogy az A1 et valami minimalis kulonbozetivel meg lehet csinalni a B kategoria miadt hogy is van ez akkor es mit kene csinaljak ? Gondolom rutin, meg valami kreszvizsga de megis mennyibe kerulne ez igy nagyjabol mert en valami 40 ezerrol hallottam !

2014. júl. 11. 02:58
 1/5 kata kata ***** válasza:

"A1" kategória

(érvényes "B" kategóriás vezetői engedéllyel)


Elmélet + gyakorlat: 20.800 Ft

(Gyakorlati pótóra: 2.900 Ft/tanóra)


Hatóságilag egységes vizsgadíjak:


Kresz: 4.600 Ft

Forgalom:11.000 Ft*

Összes vizsgadíj: 15.600 Ft


Tanfolyam + vizsgadíjak: 36.400 Ft

*(A gyakorlati vizsga ideje - a díjfizetés szempontjából - tanórának számít!)


Az elméleti oktatás csupán egy foglalkozást takar, a gyakorlat esetében pedig 2 tanóra a kötelezően előírt minimum. Fontos azonban tudni, hogy mind elméletből, mind pedig gyakorlatból teljes értékű vizsgákon kell megfelelni, ami az esetek többségében az otthoni (elméleti) felkészülés mellett néhány gyakorlati pótórán való részvételt is indokol. Ennek szükségességéről a tanuló szabad belátása szerint dönt.

[link]

2014. júl. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ! Es meg annyi lehet csak lusta vagyok akk bocs de sajat motorral lehet menni vizsgazni vagy ott adnak azt is ? Tehat jol gondoltam /tudtam a 40 ezer ft ot kb :)
2014. júl. 11. 15:57
 3/5 kata kata ***** válasza:
Sajáttal is vizsgázhatsz.
2014. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok koszi :)
2014. júl. 11. 16:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy a honda nsr 125 el szemezgetek de nem tudom lehet hogy 50 es kent veszem majd ...
2014. júl. 11. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!