Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotor tuning rendőri...

Segédmotor tuning rendőri beavatkozás?

Figyelt kérdés
Szeretném hogy a motorom sebessége egy kicsivel nagyobb legyen, durván 15km/h-al. Tervezek rárakni egy V rezó kipufogót és a hengert is felfúrnám vagy kicserélném 60-asra... Ha a zsaru valami gyanusat vesz észre és elküld KPM-es futópadmérésre és kiderül, hogy 60-as azért mit kapok? Vagy még 60-asnál nem is nagyon intézkednek, mert abból se lehet Harley?

2014. júl. 11. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Biztosítási csalás, engedély nélküli vezetés (mivel gondolom nincs A1 jogsid).


Ráadásul már agyal a Parlament hogy rendszámosak legyenek az 50-es gépek, így hamarosan bezárják a kiskapukat az ilyen tuningok előtt.

2014. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Én is így jártok, nincs semmi. Kiput hagyd gyárira.

Ha mégis gyanút fogna, havertól elkéred az ő hengerszettjét, és beviszed kpm-re.

Aztán bemész, és a pofájukba nyomod hogy "nesztek majmok. ezért kellett?"

2014. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Durrants rá egy 70-es hengert, és legyen minden gyári a motoron kívűlről. Semmi feltűnés. A rendőr előtt meg ne menj 100-al. Figyelj magadra és másokra, ennyi. No para. Sosem értettem miért kell ezen parázni.
2014. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs A1 jogsim igen.. B-vel vezetem.. Tudom, hogy rendszámozni akarják, ha bevezetik akkor köbcentire is bevizsgálják a motorokat ezért addig visszarakom majd az 50-es hengert, de amint megkapta a műszakit rögtön vissza a jó öreg 60/4. Am ha leint a rendőr nem úgy van, hogy azonnal vele kell mennem KPM-re? Vagy azt mondja hogy xy időben jelenjek meg az egyik KPM bázison és vizsgáztassam be majd mutassam be??? o.O Bocsi, de ilyen téren nem vagyok felvilágosítva. Jahh és muszály legalább 70-80-al mennem, mert különben letúr a sok román buz! kamion. -.-"
2014. júl. 11. 20:03
 5/17 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ennyire parázol hagyd rajta az 50-es hengert, nem neked való ez a buli. Maradj szabályos.
2014. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mert te nem vagy szabályos utolsó? Mesélj... :D
2014. júl. 11. 21:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Jajj mit kell parázni ezen ? 2 éve járok 60-as hengerrel, senkinek nincs egy szava sem. Rezóért se szólnak, csak ne ordítson. Nem kell S60-as matricát csináltatni és kész. :)
2014. júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

beírja a kis könyvébe, hogy mész kpm-re.

a rendőr.

Felhívod az NKH-t kérsz időpontot, és 1 hét általában, elviszed, majd a kapott papírt beviszed a rendőrkapitányságra.

Csak szólok, egy kpm vizsga 29900 ft, és neked kell állni.

Ha tévedés történt, és tényleg 50-es, akkor is.

Tapasztalat.

Azóta S90-es levonó az oldalán, rezóval, és BING karbival, de 50-es hengerrel :)

Ezt küldheti vizsgáltatni :)

2014. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha megállít a rendőr, és ha a Vrezó végett elküld a kpm-hez, fogod hazamész, visszacseréled az 50-es hengerre, elviszed a kpm-hez, bemérik mrg minden, és ég a pofája a rendőrnek, ennyi! Engem 70-es hengerrel kapott el, ugye rezó volt azon is, meg belekötött hogy nagyon pörög a motor szó szerint, mondja simson nem pörög ennyire, még ha húzom a gázt neki, na elküldött a kpm-hez. Tűz haza, vssza a az 50-es hengert (szerencsére még megvan), elvittem, és b@...hatták az annyukat.
2014. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Gondolom neked is kikellett fizetni a 30-at, a roha.dékok meg mosolyogtak. És azt kívántad, hogy többszörösét kifizesse gyógyszerre :D
2014. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!