Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1-es jogosítványhoz milyen...

A1-es jogosítványhoz milyen motort vehetnék ezek alapján? Mire figyeljek motor vásárlásnál? Miket kell megtanulnom hogy karban tudjam tartani?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Nem szeretnék úgymond nyanyarobogót venni. Kb. 200.000 forintot szánnék rá. Kicsit sportosabbra gondoltam amivel közlekedhetek városban de akár homokúton is motorozhatok néha. Fontos hogy jól nézzen ki, stílusos legyen, sportos, megbízható. Mit kell megtanulnom hogy meg tudjam szerelni ha például lerobbanok valahol? Biztosítást érdemes kötni rá? Maximum 125ccm lehet. Gondoltam yamaha majesty-re, gilera runner-re és yamaha aerox-ra is. Melyik lenne a legideálisabb?

2014. júl. 11. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
50-est szerintem ne vegyél, ha már van A1-ed! Gilera Runner egy jó választás, van belőle 125-ös. Manualt meg le lehet tölteni hozzá, és ha vannak szerszámaid, nem gond se a szerelés, se a karbantartás. Vásárláshoz meg vigyél valakit magaddal, aki ért hozzá!
2014. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!