Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keveset fogyasztó A2-vel...

Keveset fogyasztó A2-vel vezethető motorok?

Figyelt kérdés

Szeretnék belevágni a motorozásba. Eddig 125ccm-ben gondolkodtam de úgy érzem hosszabb túrákhoz az kevés lenne. Illetve attól is tartok hogy méretben kicsi lenne. (190cm, 80kg) 250-es banditokat néztem, viszont vélemények alapján 5-6litert fogyaszt, amit én kicsit sokallok egy negyedliterestől..főleg hogy egy 125ös 3liter körül eszik.

Keret ~350k, nagy robogó kizárva :D



2014. júl. 12. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

aki motorozik az nem törödik a pénzel....

szóval akkor ha sporólás a célod ne motorozz, vagy ne törödj a benzinnel...

2014. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom az egyes miről beszél. Szerintem akad egy-két indiai aki ezt nem így gondolja...


Honda CBF 250, fogyasztása 3 liter körül van. Nagyon igénytelen kis pajtás.

2014. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, de van aki nem csak hobbinak tart motort, hanem elég jó alternatíva eljutni A-ból B-be akár napi szinten, jó időben.

Köszönöm, nem tudtam hogy a cbf ilyen keveset eszik :D Bár a tesztek alapján nem egy kimondottan túra gép, semmi alap tároló, meg utazója se sokkal több mint egy 125-ösnek. Esetleg valami más? Igazából 5 liter alatt eszik az teljesen belefér. Csak furcsa lenne ha normális használat mellett többet enne a motorom mint a kocsim..

2014. júl. 13. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
250cbf tényleg tuti kis gép, 6000-ből teletankolod, vegyes használt 400-450 km
2014. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!