Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda NSR 50 alkatrészeket...

Honda NSR 50 alkatrészeket honnan szerezzek?

Figyelt kérdés

Tegnap sikeresen elcsúsztam a motorommal (1996-os évjárat, kockalámpás). A fej és hasidom tönkrement rajta. Van tőlem 40km-re egy Honda autó és motorkerékpár szalon. Ott kaphatok hozzá alkatrészeket rendelésre, vagy már lehetetlen új cuccokat hozzá kapni? Illetve ha már szalonba vinném akkor egy új kuplungot is vennem kéne, mert az se az igazi már...

A válaszokat köszönöm előre is!



2014. júl. 12. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Idomot biztos, hogy nem kapsz újat, csak bontottat. Apróhirdetés oldalakon keresd (+kepesmotor.hu-n). Márkaszervizbe ne vidd, ha tudnak is hozzá alkatrész szerezni, a gyatád r fog menni. Keress egy márka független műhelyt.
2014. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem a pénz az mind1. Az életem az a motor, első motorom igaz, de imádom, sose hagyott cserben, mindig kitartott mellettem. :) Apróhirdetésekben sajnos csak 125-ös alkatrészek vannak, a kuplung tuti nem kompatibilis vele, de az idomokkal eggyet próbálkozni kéne, csak nem tudom, hogy rátudom-e úgy fogatni a vázamra, mivel kisebb...
2014. júl. 13. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Az jó ha a pénz az mindegy, de akkor számszerűsítem neked: pl egy dugó csere fúrással egy márka szervizben megcsinálnak neked 40ért, egy műhely megcsinálja 10ért, de ha neked az a vágyad, hogy a sokszorosát kifizesd ugyanazért ám legyen. Amúgy kb 3. találat a gugliban:

[link]

2014. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket utolsó. Beszéltem egyik kasztnis barátommal és megpróbálja összeheggeszteni. :)
2014. júl. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!