Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit megy végsebességre a...

Mennyit megy végsebességre a simsonod?

Figyelt kérdés

NOs az én simómon semmi mókolás nincsen, sima 50 es blokk, 1szer fúrt henger( nem 60-asra, 70 esre, hanem csak normál méretes, asszem 50.32-es átmérőjű dugó van benne) ), natúr 2 felömlő, normál gyújtás, szipmla karbi, gyári lánckerekek, egyszóval minden gyári semmi extra, csak van rajta egy rezós sport kipufogó.

Alattam közel 100 kg.vagyok ruhástól, 75-78-at megy, néha karcolja a 80-at. 1 telitank benzinnel (10 liter) vegyes használat esetén kb. 300 km-rt megyek el.

Tiétek hogy szuperál?

Légyszi írjátok le az esetleges "sufnituningokat" is hogy miért, és hogyan megy annyit amennyit...

Nem csak simsonosok írhatnak....XD


2010. jan. 8. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát én még nálad is nagyobb darab vagyok (egy ismerősöm szerint a férfi 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz...) szóval nemsokat kb. 65-70 körül szoktam max "száguldozni". És az enyém sincs felfúrva. De 1x olyat láttam... Főúton repesztettem autóval, és jött mögöttem egy "csúnya" olyan nagypapásan világoskék mindenféle tuning nélkülinek tűnő kopottas Simson, nyergében egy megtermett fosőrrel...

Bejött mögém, és hát már azon kissé elcsodálkoztam hiszen 90-el mentem, de gondoltam odalépek még kicsit, és elértük a bűvös 100-at, gond nélkül mögöttem a motorossal, én meg gyorsultam még 110-ig. És a Simo még mindig mögöttem. Tovább már csak azért nem nyomtam mert féltem hogy rendőrökbe futok.

Túúdom hogy szélárnyékban jött mögöttem, nade akkor is 110-el!!

2010. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én simómban sima s51-es blokk van, 4 sebesség és alapméretes henger ami már kicsit kopott de így is megy 65-öt.
2010. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém egy Schwalbe,alapméretes dugóval,"unmolested" állapotban,de elég sok kilométerrel.Max 55-öt tudok kihozni belőle.
2010. jan. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az enyém 50s semmi tuning csak annyi könnyítés van rajta hogy gyakran majdnem üres a tank xD +1 dugó van benne csak a kopás lett ki fúrva belőle de így meg 65 körül ! csak a láncot kéne le cserélni mert kicsit nehéz tolni úgy el van kopva:S
2010. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kérdezőnek.Rosszul tudod h 50.32-es normál 50-es.A 70ccm-es hengerekbe 44.98-46.23-as dugattyúk vannak.A tiéd szerintem inkább 38.23-as.
2010. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
így jobban belegondolva igazad lehet, nincs 5 cm a dugó átmérője....
2010. febr. 6. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:

enyém 80 körül


http://www.youtube.com/watch?v=aKUzPosEfec ez az én kicsikém :)

2010. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!