Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műanyag autólökhárítót akarok...

Műanyag autólökhárítót akarok lefesteni. Van otthon általános lakk és alapozó spray-m? Ezek mehetnek a műnyag felületre vagy a műanyaghoz külön van műanyagra való alapozó/lakk?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Bemész a festékboltba és kérj műanyagra való fújós festéket (Motip / Very Well) 400 ml. kb 1000 Ft


Én azzal festettem, mindenféle kezelés, alapozás nélkül. Csak mosás volt előtte. Az eredmény jó lett.

De milyenre akarod? Feketére? (RAL 9005 fekete)

2014. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
C4-es metál pirosra, ugyanis alapba színre fújt a lökhárítóm.
2014. júl. 15. 06:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Így már komplikáltabba dolog, mert ugyanolyan szint, mint a kocsi gyári színe nem tudom, hogy hol fogsz találni spray-s változatban. Autófényezők szoktak venni, de ők is ilyen kis tégelyben, hogy kompresszorral tudják fújni.


Ha meg megveszel egy akármilyen piros festéket, akkor meg színeltérés lesz a lökhárító és a többi elem között.

2014. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azon a kis részen nem érdekelne, ha lenne egy minimális árnyalat különbség.. Már van hozzá műanyagra való kitt-em meg piros festék.. már csak az lenne a fontos h a sima spray-s alapozó meg lakk mehet e rá vagy van abba is külön műanyagra való?
2014. júl. 15. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!