Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AZ Opelénél elment az ész,...

AZ Opelénél elment az ész, vagy mit csinálnak?

Figyelt kérdés

19-es felni egy Astrára? Sírjak vagy nevessek?

Meg 1570 kiló az autó, amiből egy új A6-os Audit kihoznak.

Ez most komolyan mi, hülyék ülnének az Opelnél?

[link]


2014. júl. 16. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik ne vedd meg!
2014. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Sírj, nevess, kit érdekel?

Ha nem neked való, ne foglalkozz vele.

Nekem sem az esetem, és? Ne sírom bele a nagyvilágba, hogy jajistenem, valaki olyan autót gyárt, ami nerkem nem tetszik! Tudod, miért nem? Mert nem akarok magamból hülyét csinálni. Veled ellentétben.

2014. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem eggyel régebbi Astrám van és azon is gyárilag 17"-os felnik vannak. És az enyém még csak nem is OPC.

Egy OPC, azaz gyári tuningos, sportos modellnél szerintem elmegy a nagyobb felni. Mi ezzel a baj?

Ha nem tetszik veheted a 16"-os lemezfelnivel is.

2014. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Semmi kedvem nem volt elolvasni a cikket, de azt már a címéből lehet látni, hogy ez nem a fapados Astra, hanem OPC line. Feltételezem úgy néz ki, mint az OPC, csak kisebb benne a motor teljesítménye.
2014. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a márka iránti ellenszenv kiteljesítése...
2014. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Elolvasta valaki a cikket rajtam kívül?

Bemásoltam amiket ott írtak a tesztelők. Burkoltan megfogalmazták, hogy ez így nem jó. (Feleslegesen nagy súly és felni, ezáltal magas fogyasztás). Nem a magam agyszüleményei, nem is ellenszenv. Nagyon félreértettétek a kérdést.

2014. júl. 16. 12:46
 7/19 Dörmögő ***** válasza:
90%
Kár a totalcar oldalakon író "szakértők"-re alapozni a véleményed. Sokszor attól van sírhatnékom amit egy ilyen múlttal rendelkező oldal képes manapság kiadni.
2014. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A 1570 kiló meg a 9,7 literes fogyasztás tények, ezekhez nincs mit hozzáfűzni..
2014. júl. 16. 13:45
 9/19 Dörmögő ***** válasza:
29%

"1570 kiló meg a 9,7 literes fogyasztás tények, ezekhez nincs mit hozzáfűzni.."

Én nem fogok most utánanézni hogy hány kiló valójában a kocsi, de azt elolvastad hogy a közeli szeméttelep mérlegén mérte meg a kocsit? Gondolom milyen pontossággal lehet bekalibrálva az a mérleg.☺

2014. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Dörmögő ***** válasza:
Egyébként ha jobban szétnézel az oldalon akkor a részletes adatoknál ott van hogy a kocsi 1370 kilóé és az átlagfogyasztás 6.8 liter. Ami gondolom gyári érték, így a fogyasztásra valószínűleg rá lehet tenni legalább egy 1.5 litert az 1.6-os turbós motornál, de azért a súllyal nem szoktak hazudni a gyártók.
2014. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!