Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi zöröghet alul elől?

Mi zöröghet alul elől?

Figyelt kérdés
Van egy 2010-es suzukim és azt vettem észre hogy rossz úton (többször ráaszfaltozott úton például , nem egyenletes felületű úton)valami alulról szó szerint zörög. Néha már attól félek menet közben hogy kifog valami szakadni alul a futóműből mert annyira megrázódik vagy zörög egy alkatrész vagy elem, nem tudom pontosan mi lehet. Természetesen tudom, hogy minden autó zajos valamilyen szinten amikor rossz úton közlekednek vele. Amikor sima , rendes, egyenes aszfaltos úton megyek szerencsére nincs zörgés meg zaj alul elől. Ezért sem gondolom, hogy egyből szerelőhöz kéne vinnem csak még is aggaszt hogy amikor nem egyenletes úton megyek vele (nem a terepre gondolok) akkor nagyon zörög menet közben valami alul elől, mintha mindjárt leszakadna vagy nem is tudom. És nem kopogásról beszélek, meg nem is a motorból jön. Nem csörömpölés hanem valami fémes alkatrész rázkódik és ez teljesen kivehető. Köszönöm előre az értelmes tippeket, gondolatokat, tanácsokat, ötleteket :)

2014. júl. 17. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg,hogy enyhe fékezésnél is csinálja-e..

Az elkopott betétek is igen érdekes hangokra képesek..

2014. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. A fékek rendben vannak, nem rég lettek a fékbetétek cserélve.
2014. júl. 17. 22:08
 3/4 kata kata ***** válasza:
Szerelőaknára kéne állni.Kérjél segítséget,hogy valaki mozgassa az elejét,míg te alulról nézed.
2014. júl. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zebra3328 ***** válasza:
Ha a féknyereg vezetőcsapjai kopottak akkor az rendesen zörög rossz úton. DE ha rossz úton haladva picit fékezve haladsz ki tudod szűrni ezt a hibát.
2014. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!