Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500. 000 Ft-ból milyen egyterű...

500. 000 Ft-ból milyen egyterűt vegyek? Pl. : Renault Kangoo, VW Caddy, Peugeot Partner, Citroen Berlingo stb.

Figyelt kérdés

Ennyi pénzért nem várok el nagy luxust, de egy-két dolgot szeretnék bele, a feltételek:

- központizár

- klíma

- 5 személyes kivitel (nem 2, nem 7)

- kézi váltó

A legmegbízhatóbb típust szeretném, annak ellenére is, hogy ebbe a kategórióba szinte csak francia kocsik vannak.

Japán típusról nem is tudok, németből meg van egy-kettő.



2014. júl. 18. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik legmegbízhatóbb a Caddy 1.9Tdi motorral. Jó lehet még a Combo 1,7-es Isuzu motoros. A partner és a Berlingo teljesen ugyanaz, az 1,9 szívódízel motorjaik elnyűhetetlenek. A Kangoo-t nem ismerem. A Dolo-t kerüld el messziről.
2014. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Fiatokat nem szeretem, lehet Opel Combo lesz 1.7 (82 LE) dízellel. Kösz a segítséget.
2014. júl. 18. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Renault Kangoo 1.2 RN van, 2000-res évjárat, 230.000km van benne. Egész jónak mondható, DE az 1.2-es motor nagyon nagyon gyenge... Az 1.4, 1.6 városban nagyon sokat eszik, de azok sem valami erősek, az 1.5 dci-t meg nem ajánlom senkinek sem. Szerintem az Opel nem rossz választás :)
2014. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Citroën Xsara Picasso? Az még valahogy kinéz. Kényelmes, és az 1.8 as benzines nem is lassú.
2014. júl. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a Citroën Xsara Picasso? Szerintem nem 1 kategória... :)
2014. aug. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!