Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Felicia (1999-es,1300ccm...

Skoda Felicia (1999-es,1300ccm benzines) szerintem a gyújtáskapcsoló behányt, ötlet, javaslat?

Figyelt kérdés

Ma reggel szembesültünk a problémával, hogy a kulcsot szinte ellenállás nélkül körbe-körbe el lehet forgatni óramutató járásával megegyező irányban a végtelenségig, visszafelé nem. Szóval nem lehet se indítani, se gyújtásra tenni. a Kulcs gond nélkül kiszedhető. Ilyenkor elég csak a betétet kicserélni, vagy kompletten mindent ki kell?

A másik kérdésem az lenne, hogy hogy lehet a legegyszerűbben kicserélni? Leszedtem a kormányoszlop alsó burkolatát onnan látni a bűnöst, csak éppen hozzáférni nem igen lehet, csak ha leszedném a műszerfal komplett alját. A másik megoldás amit láttam, hogy kompletten leszedték az egész kormányoszlopot és úgy buherálták le (bevallom őszintén ezt a megoldást ha lehet hanyagolnám). Valami okos tanácsot elfogadnék, mivel falun vagyunk ahol semmi sincs, az udvarban áll a kocsi, valószínűleg itthon kell orvosolni a problémát. Előre is köszi!



2014. júl. 18. 12:16
 1/2 kata kata ***** válasza:

12738 számú. [link]


[link]

2014. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zebra3328 ***** válasza:
"Behányt, összefosta magát" ezek valamiféle szakkifejezések?
2014. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!