Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 2.5 TDI quattro vagy...

Audi A6 2.5 TDI quattro vagy Lexus IS200 2. 0 vagy Audi A4 1.9 TDI? Melyik a jobb, megbízhatóbb, ill. melyiknek mennyi a fogyasztása?

Figyelt kérdés
A közeljövőben autót szerenék vásárolni, fontos számomra hogy megbízható, kényelmes, és viszonylag jófogyasztású, könnyen fenntartható legyen. Ezekre az autókra gondoltam de nem tudom eldönteni melyik lenne jobb választás.

2014. júl. 19. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Az IS200-az kakukktojás, mivel benzines de ha még így is érdekel a fogyasztása akkor az olyan 9-11 liter, viszont sokkal kulturáltabb járású a motorja, mint az olajkályháké.
2014. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz. Egyébként mind a három 99-es évjárat,ezt elfelejtettem odaírni. Még egy negyedik lehetőség is felmerült, az Opel Vectra C.
2014. júl. 19. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Volt már Vectra C '99-ben? Én úgy emlékszem az csak valamikor 2002-2003 környékén jelent meg.
2014. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az évjáratot az első háromra értettem, az Opelre nem vonatkozik.
2014. júl. 19. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, értem.

Ezek közül az Opelhez volt szerencsém. Alapvetően nem rossz autó, de ilyen 10 évesen egy-két típushiba, elektronikai bosszantó apróságok előjöhetnek rajta. Ezek közül enyik sem javíthatatlan és nem fog megállni tőle az autó, inkább csak bosszantó apróságok hol itt, hol ott.

Az Audikból ezek a régebbi példányok nekem nem nagyon jönnek be. 15 éves dízel, tehát valószínű hajtották is őket rendesen... 300-400e-es futás teljesen reális tőlük. Ami nem feltétlenül baj, de nézd meg jól mit veszel, ha ezt választod.

A Lexus pontos műszaki tartalmát nem ismerem. Sőt, hogy őszinte legyek így típus alapján nem is volt előttem, hogy ez melyik autó is pontosan. Aztán rákerestem. Nem csúnya még ennyi idősen sem. Szívó benzines motor, japán prémium márka... szerintem nem lehet rossz. Esetleg még az alkatrész áraknak és elérhetőségének néznék utána.

2014. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
#5: A Lexus IS 200 minden csak nem prémiumautó, legfeljebb a Toyota próbálta ekként eladni új néven itt Európában a Toyota Altezzát. Ettől persze még lehet jó autó csak azt nem szabad gondolni hogy egy csapatban játszik a BMW-vel és a Mercedessel.
2014. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

# 6!

Gondoltam előre, hogy valaki bele fog kötni ebbe a szóba. Így már akkor mielőtt beírtam, rágugliztam, hogyha valaki reklamálna tudjak forrást megjelölni, bizonyítandóan hogy nem a kisujjamból szoptam.

Parancsolj:


"1988-ban, a Los Angeles-i Autószalonon hivatalosan is bemutatkozott a Toyota prémiummárkája, a Lexus."


Forrás: [link]


Továbbá:


"Az USA-ban 1990-ben bevezette a Lexus márkát, ami a Mercedesek, BMW-k, Audik komoly versenytársává nőtte ki magát."


Forrás: [link]

2014. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!