Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorvétel előtt állok, úgy...

László B. kérdése:

Motorvétel előtt állok, úgy gondolom hogy nem vagyok az eszelős tipus, elég sokat vezetek kocsit is. Sportmotort szeretnék de azokon belül is valami kényelmesebbet,2005-2007 évjárat között, inkább túrázgatni egy nyugodtabb tempón!?

Figyelt kérdés
22 vagyok

2014. júl. 20. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Kényelmes sportmotor pediglen nem létezik. Relatív kényelemről lehet beszélni, de ez szubjektív. Pl nekem a honda sportmotorjai kényelmesebbek mint a suzukik.

Ha a túrázás a fontosabb számodra akkor inkábba a sportosabb túra modellek felé kellene elmozdulnod. Pl Yamaha Fazer, ZZR sorozat, CBR F sorozat miegymás...

2014. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honda CBR F5, vagy valamilyen sport-túra gép, amiben márkának ugyanaz a blokkja szokott lenni, mint amit a szupersport gépbe is beleraknak, csak alul noymatékosabbra hangolva kisebb csúcsteljesítménnyel és barátibb kezelhetőséggel. Pl. yamaha fazer 600, amiben R6-od blokkja van, vagy Honda CBF 600 hornet, amiben a CBR 600 blokkja van. Túrázgatásra, meg nyugottab tempóra inkább utóbbiak, és ha kell azoknak is meglehet húznia szarvát, ellenben az üléspozíció alapbül sokkal kényelmesebb, közel egyenes háttal tudsz rajta ülni...
2014. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem, akkor pl ilyenekbe h Ninja zx-6r, ne is gondolkozzak? egyébként a 600-as gsxr is érdekel, és elég pozitív dolgokat hallottam róla,meg a cbkr-ről is.nyilván a túra alatt nem több ezer km-re gondolok, hanem kisebb utakra itt Mo-n
2014. júl. 22. 11:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok évig volt GSRXem. Kb két órát tudtam rajta eltölteni, utána muszáj volt kinyújtóztatni a végtagjaim.. Ha egy harcedzett titán vagy, akkor hajrá - de ezt a motort nem túrázásra találták ki.
2014. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen megértem. de valahogy mégiscsak jobban húz a szívem a sportmotorok felé, csak az az igazság hogy sajnálnék kiadni 1 millát ha utánna meg elkéne adnom
2014. júl. 22. 11:48
 6/9 simson244 válasza:
igaz nem 2007 körüli èvjárat de ajànlom a simsontert: megbîzható,keveset fogyaszt 50ccm hez kèpest nagyon jó túràzni alkalmas de ink akkor star vagy s 51est vagy. ha csak crossozni akarsz vegyèl Pitbiket
2014. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, de én olyan 600 ccm körüli motorokra gondoltam :)
2014. júl. 24. 11:34
 8/9 simson244 válasza:
akkor valami 600as yamaha mièrt yamaha ? megbízható volt egy pár db yamaha -ám mind jóvolt sőt nagyonjó ugy lehetett vele dörgetni a ketök alatt hogy az művészet :D
2014. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor esetleg az R6 jöhetne szóba, esetlen XT 660X ,de szerintem az R6 se olyan kényelmes, de nyilván egyik sportmotor se kényelmes, mert nem is arra találták ki őket :)
2014. júl. 24. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!