Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csalas jogsi gyakorlati...

Csalas jogsi gyakorlati oktataskor. Mit tanacsoltok? Mi a teendo.

Figyelt kérdés

Miutan sikerult a KRESZ vizsgam, elkezdtem gyakorlati orakra jarni. Ugy lehet csak gyakorlatra jarni, hogy 2 orat kell venni egyszerre. Egy gyakorlati oranak 50 percnek kellene lennie. Tehat 2 tanitasi ora 100 perc szunet nelkul. Elso alkalommal 30, masodik alkalommal 35, harmadik alkalommal 38, ma pedig mar 53 percet csalt el. Minden alkalommal 2 orat alairatott a vezetesi kartonomban. Ma szova tettem neki, azt mondta ez nem komoly, a megtett km szamit. Felhivtam az NKH-t, azt mondtak kotelezo az otven perc tanitasi orankent, es osszesen minimum 580 km. Az oktatom azt mondta, hogy sok potora fog kelleni. Tudom, hogy a penzre jatszik. Az NKH-nal azt mondtak, be kell jelentenem, mert ha nem teszem, es kiderul en is rosszil jarhatok.

Iskolat fogok valtani. Mit kell tennem, hogyan zajlik?

Koszonom a segitseget!



2014. júl. 21. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy egyszerre tobben megyunk vezetni, es ma beszueltem egyik lannyal, aki jott vezetni, O is azt mondta, hogy soha nem volt meg a 2x50 perc, inkabb csak 2x30. Ezen kivul az oktato egy idegbeteg. Mar ezert is valtanek.

Es ugye az elcsalt ido, az kb. 9000 Ft kart jelent mar nekem.

2014. júl. 21. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked jó lehet abban az esetben, ha levezetted "papíron" a 30 órát, és elsőre sikerül, de pótórákat nem vetet veled.

Viszont ha pótórákat vetet, akkor egyből nyomd fel az NKH-nál!

A tetü saját zsebre játszik.

Szégyen mik mentek manapság.

Én 30 órát vezettem, annyit is írt be, nem a pénzre játszott látszott rajta. Megtanultam vezetni, és elsőre sikerült a vizsga.

2014. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a kötelező km és óraszám, és mégis pótórát akar vetetni akkor jelentsd.

Én 2x45 valamikor meg 1x45 perceket vezettem.

32 órából lett meg, és a vizsga is sikerült elsőre.

2014. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat. Voltam meg egy alkalommal, akkor is kettot akart beiratni. Elkezdtunk orditozni. Es eljottem. A fel nem hasznalt orak dijat visszakaptam, papirozva is. Es meg visszaadott 3.000 Ft-ot, papir nelkul, hogy "megnyugodjak".


Nem tudom, hogy bemegyek-e az NKH-hoz.

2014. júl. 26. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég régi ez a poszt, de megjegyzem: a helyzet nem változott azóta sem. 2*45 percet kéne egy alkalommal vezetni, de ebből 15 perc az elején elmegy a semmivel, aztán mengyünk bolba, lottózóba, intézni ezt azt, én úgy érzem, hogy a 90 perc valójában 60 percre csökken. 74. óránál tartok.
2020. jún. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!