Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jön ki pénzben egy...

Mennyire jön ki pénzben egy autó egy hónapra?

Figyelt kérdés
Az árat a havi kötelező költségekre értem a benzin/diesel nélkül. Köszönöm előre a válaszokat.:)

2014. júl. 21. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy cikkben azt olvastam hogy havi 30.000 és ebben az értékvesztése is benne van.

Kicsit sokallom ezt az összeget.

Szerintem nagyban függ a megtett kilométertől és a használat módjától.

Ha évente 5.000km-t még akkor a szervízszámlád nem lesz sok.

Szüleim évente 10.000km alatt mennek a kocsival és 2 évente viszik csak szerelőhöz műszaki előtt, de akkor 80-100.000ft-ot hagynak ott de ebben a műszaki vizsga is benne van.

Biztosítás változó, lehet évente 25-30 ezer is vagy több.

2014. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az éves biztosításom 25-30 000 között van baleseti adóval.

A teljesítményadóm asszem 36 000.

Szervizre, mosásra,illatosítóra,kozmetikára,tökömtuggyamire tuti elmegy évente 200 000 körül.


Ha összeadod és elosztod akkor kb nekem is megvan a 25-30 000/hó + tankolás.

2014. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez autó függő,motor függő, sofőr függő, kilóméter függő, használat függő
2014. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól függ milyen autó, milyen motorral, milyen jellegű, és mennyi használattal, és a tulajdonos személyétől is függ, na meg hogy hova hordod szervízbe, vannak korrekt szerelők, d vannak lehúzós átb*szós szervizek. Az se mind1 hogy minden piszlicsáré dolog miatt szerelőhöz viszed, pl. kifizetsz-e 10 ezer ft munkadíjat egy 15 perces olajcseréért, vagy megoldod magad. stb stb... havi 20 ezertől a határ a csillagos ég...
2014. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!