Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok, ha...

Milyen autót ajánlanátok, ha ezek a kritériumok?

Figyelt kérdés

Szóval kinéztem magamnak egy Audi a4-es 1.9 tdi 2003-2005 évjáratig.


kb ilyesmi kocsi érdekelne engem mint ez, de kíváncsi lennék, hogy ehhez hasonló autot tudnátok e mondani?



Vagy még ami szóba jöhet egy hyundai coupe és ahhoz hasonló autók.


a keret kb 1.5-2millió forint.


2014. júl. 21. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Előszőr Audi aztán Hyundai? Akkor esetleg az audi prémium vetélytársai?
2014. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ehhez az A4-eshez legjobban a seat exeo hasonlít:) Mivel az tulajdonképpen ugyanez az autó, más orral és hátsó lámpával.

Hasonló még a passat és talán a skoda superb, igaz ezek gömbölyűbbek, de a technika hasonló. Ugyanebben a kategóriában van még egy rakat autó, ha ezeket nevezhetjük hasonlónak, bár formára egyik sem emlékeztet egy A4-esre. Mondeo, Vectra, Mazda 6, honda accord, toyota avensis, renault laguna, peugeot 407, citroen C5, alfa 156/159. Ezek mind közép-kategóriás autók. De ha választani kellene akkor vagy A4, passat, superb, vagy accord mazda 6 és avensis. A franciák nyomottabb áron vannak, 10 éves kor és a felett kétséges a megbízhatóságuk. Hyundai coupe-hoz, ami hasonló, az a mitsubitshi eclipse leginkább, esetleg toyota celica ha a régebbieket nézzük.

2014. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen először audi aztan hyundai:) bár sokkalta jobban húz a szívem egy audihoz de viszont a sportos hyundai is tetszik.


a társait nem szeretném pl ha csak a bmw nézem jó autó meg minden de valahogy nem hozzám való, vagy a mercedes valahogy az nem lenne nekem az igazi.


Egyébként köszönöm a válaszokat.

2014. júl. 21. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Ford Focus 1.6 TDCI, Opel Vectra 1.9 CDTI, Skoda Octavia 1.9 PD TDI, VW Touran 1.9 PD TDI, Peugeot 308 1.6 HDI, Mazda 6 2.0 CD, Mazda 3 1.6 CD
2014. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igaz az exeo az tényleg nagyon hasonlít. viszont az már kilép a keretből. Bár a felsoroltakat át kell még néznem, hogy mit találok.


Még ami biztos, hogy az autót németből fogom hazahozni.

2014. júl. 21. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Előttem szóló is ajánlotta a passatot. :D Német megbízható és nagyjából "hasonlít" is rá. Melyik állat ajánlotta a Tourant? :D Az hol hasonlít egy A4-re? :D
2014. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért ajánlottam mert az is 1.9 te kis p-öcs :)
2014. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel ajánlhattál volna egy LADA szamarát amibe 1.9 Tdi motort szereltek a falusi suttyók. :D Teidióta! Audi a4 és Sharan? Még mindig nem tudom hova rakni. :D Bár vannak azok a férfiak akik értenek az autókhoz és vannak a magadfajták. :D
2014. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sharan Touran! Na ezek hasonlítanak egymásra még én is keverem, de egy Audi a4- és egy Touran? :D XD Az állatja!
2014. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!