Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány átvétel 2 nap után?

Jogosítvány átvétel 2 nap után?

Figyelt kérdés
Több embertől is azt hallottam, hogy amikor beadom a papírt az okmányirodába és azt mondom, hogy majd személyesen átveszem a jogosítvány Budapesten a központi okmányirodában, akkor 2 nap után már mehetek is érte. SMS-ben értesítenek, ha készen van. Nem nagyon hittem el, de 6-7 ismerősöm is mondta, hogy ők így csinálták. Igaz ez?

2014. júl. 22. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz, de ne tekintsd elvárásnak. Nekem is így cserélték, de lehetett volna két hét is. Új jogsi pedig biztosan nem készül el ennyi idő alatt, csak a csere.
2014. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 amira21 válasza:
Nekem is ezt mondták hogy a személyes átvétel gyorsabb. De nem igaz. 2 napon belül semmiképp nem lesz meg a jogsid minimum egy hét. Én a barátnőmmel amikor megcsináltuk a jogsit ő azt mondta személyesen megy be, én meg hogy levélben kérem. Együtt mentünk be az okmányirodába és nekem 1 héttel hamarabb megjött levélben :)
2014. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!