Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak Audi A4 vagy...

Első kocsinak Audi A4 vagy Seat Ibiza, esetleg VW Golf 3? mind3 1.9 TDI motorral.

Figyelt kérdés

A másik kérdés, hogy magyar vagy külföldi papírosat éri meg jobban, mert rengeteg van belőlük, de főleg a Golf3-ból osztrák és német papírokkal még a reg.adó hozzászámolásával is igen kedvező áron (több-kevesebb rozsdával, de az nem lényeg).

Inkább vegyek osztrák papírosat, amiből kijövök úgy 400ezerből, vagy vegyek magyar papírost, ami inkább 600ezer körül van és igazából abban is benne van, hogy költeni kell, ha meg a külföldi papírosra költök 200ezret, akkor még mindig nem jártam rosszabbul, mint egy magyar papírossal.


2014. júl. 23. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

34354398543jára is, egy 600K suzuki 345szer jobb autó mintegy 600K audi.


Nem ragozom tovább. sok sikert

2014. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Pontosan ha nincs 2,5 misi a zsebben addig suzuki.


Majd mindjárt jönnek a : 1misi-ért bitang jó autót lehet kapni nekem is olyan válaszok.

Nem 2,5 alatt csak átlagos tűrhető autók vannak.


Dízelt meg csak akkor ha ujjat veszel, használtba csakis benzines.

2014. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a haszontalan választ :D

Lehet, hogy sokkal jobb, de ha a Suzuki tényleg annyival jobb lenne, akkor nem lenne más kocsi abban az árkategóriában az utakon. Benzines kocsit eleve nem akarok venni, mert napi 40 km-re kell minden hétköznap. A Suzuki nekem amúgy sem tetszik, lehet, hogy olcsó és jó, de kényelmetlen és fapados és ennyi pénzért már azért szerintem lehet válogatni. Ha 300ezer lenne a max, akkor Suzukit vennék, de így nem.

2014. júl. 23. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Én A4-et használok, nemrég került a tulajdonomba, 19 vagyok, szintén első autó.

Igaz, 1.6 benzin, de az 1.9TDi motorral szerelt példányokat nem csak a környéken dícsérik.

Kényelmesek, luxusérzet, na és ami nem elhanyagolható, hogy nagy biztonság.

Nézz pár töréstesztet róla.

Igazából nagyon szerethető autó, első nap benne akartam aludni :D

2014. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, 600 000-éert nem fogsz tudni venni tisztességes állapotú TDI A4-et.

Golf3-at még csak csak, de általában azokat is drágábban mérik ( erősen túlárazott autók).

Tudom hirdetnek olcsóbban is, be is lehet mákolni esetleg egy jobb példányt, de 100 emberből 100 ember azt hiszi, hogy övé a főnyeremény, közben mind téved.

2014. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ibiza TDI abból kapsz a legjobbat ár érték arányban


[link]

2014. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv! Nekem volt Golf most Seat Leon 2004 es van ez csalódás volt helyméretben kollégák most vettek passat 1,9 TDI másik Audi A4 1,9 TDI mind a 2 kombi 1999es bármelyikért oda adnám a seatom a
2014. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!