Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 éves vagyok és nagyon...

15 éves vagyok és nagyon szeretem az autókat már egészen kicsi koromtól, de az első vezetés nem sikerült túl jól. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lefullasztottam a kocsit tobbszor is ami rosszul esett gondoltam nincs semmi érzékem a vezetéshez hagyom is az egészet. Aztán másik alkalommal minden jobb lett az elindulás, sebességváltás, kanyarodás ami nagyon felviditott az előző alkalom után. Kérdezem a tapasztalt sofőroket, hogy szerintük ez a hiba normális minden embernél vagy tényleg nem vagyok jó?

2014. júl. 24. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, senkinek sem megy elsore. gyakorolni kell ezt is mint a biciklizest. Meg aztan a vezetes az egy dolog, nem is az a nehez, hanem a forgalomban valo reszvetel, a kozlekedes.
2014. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy autóversenyző beül 3 éves korába a kocsiba és már profi is lesz? :D

Gyakorolni kell, gyakorolni, az után lesz csak vkiből tapasztalt sofőr. Ez nem azt jelenti hogy 20 év vezetés után nem fullasztod le a kocsit, vagy nem töröd össze.

2014. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
15 evesen egyaltalan elered a pedalokat rendesen? Apu/anyu latta, hogy autot vezetsz? Az megvan, hogy ha elcsapsz valakit vagy osszetorsz valamit, oket fogjak elovenni?
2014. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen elérem a pedálokat rendesen, 13 éves koromba is elértem :P, apu/anyu tudta hogy autót vezetek, és foldúton vezettem a mezőn ahol nem sok minden zavar.
2014. júl. 24. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 miért vagy ilyen tapló? biztos sokkal veszélyesebb a földúton elindulni megállni, mint 15 évesen 70-80-al menni az 50-es motorokkal..


kérdező: jó lesz az :) heti 1-2 alkalom és jó lesz :)

2014. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen remélem minden jó lesz, Koszonom a válaszokat :)
2014. júl. 24. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, imádom én is az autókat, első alkalom nekem sem volt valami fényes, pedig dízellel vezettem.

Nem fulladtam le, de kicsit rángatott, kanyarok ívét sem találtam el elsőre, féket is túl erősen taposta... szóval érted. Gyakorlat teszi a mestert.

Nyugodj meg, gyakorolj, mire odaérsz, hogy jogsi, akkorra jól menjen !

Fel a fejjel! :)

2014. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"15 evesen egyaltalan elered a pedalokat rendesen?"


15 évesen 185 cm voltam.


Szerintem nincs olyan, aki először nem bénán vezetett, és nem fullasztotta le az autót. Persze olyat tudok, aki életében először oktatóval vezetett, és dicsekedett, hogy elsőre sem fullasztotta le az autót. Mert a marha azt sem vette észre, hogy az oktató végig csúsztatta a kuplungot...

2014. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem nem fult le az autó, és amikor már úgy voltam vele hogy király sofőr leszek, erre beültem a fater céges autójába hogy beállok vele az udvarra, telibe vágtam a garázsajtót, az beszakadt, a garázsban bent állt a saját 3 hónapos Alfa Romeo 159-es személykocsink, annak a hátulját a beszakadó garázskapu és a céges autó lendülete sza*rrá vágta, és hogy maradjunk a lendületnél mert ijedtemben gázt nyomtam és nem féket, az Alfát hátulról lendületbe hozva felkentem a falra, és az orrát is összetörtem. Fater magyarázkodhatott hogy 20 év után otthon sikerült összetörnie a kocsit, mivel azt nem mondhatta hogy én álltam be vele, a sajátunknak meg volt egy 1 milliós költsége. Szóval nem te vagy az egyetlen.
2014. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondta a válaszoló hogy baleset torténhet akárkivel, akármikor nem számit milyen jó vagy milyen rossz sofőr.
2014. júl. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!