Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az e34-es...

Mi a véleményetek az e34-es 525-ös benzines bmwk-ről?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal hogy 2.5-ös öreg és régi motor tehát fogyaszt rendesen. És azt is tudom hogy az alkatrészek se túl olcsók hozzá. De ennek ellenére nagyon tetszenek és előreláthatólag ez lenne a következő autóm. Jó rossz véleményt egyaránt meghallgatok.

2014. júl. 24. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az "egész" hasznaltauto.hu-n egyetlen 1 darab van fent. :D Sok sikert!
2014. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 FIVESTAR válasza:

nekünk van egy e34-es kabiro bmw-k

én nagyon szeretem:)) erős, megbízható német kocsi..

ha jót veszel és megfelelő célra használod akkor nem hiszem hogy túl sok gond lesz vele:)

egy picit tényleg sokat zabál:ss

2014. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem olcsók az alkatrészek... Mihez képest? Nyilván egy Swifthez vagy egy Punto I-hez képest drágák, de kategóriájában? Van hozzá normális utángyártott cucc, bontott is bőséggel, nem olyan drágák már ezek.


Öreg, 2.5 benzin,1.5 tonna.. hidd el, a fiatalabb hasonló méretű és teljesítményű autók sem fele ennyit esznek.


Nekem a használtautó kidobott 16db E34-et.


Szerintem szép autók, szombaton teljesen véletlenül láttam 3db nagyon szép állapotút, amíg a KFCben kajáltam. Viszont olcsón ezekből már csak rozsdaboglya van , hasonlóan mint az E30-ból. Az igazán szép példányok már millió környékén felett vannak, ennyit meg egy átlagember nem ad egy 20-24 éves autóért.

Talán érdemes a németeknél is szétnézni, mert pl. a mobile-n nem 16db 525van, hanem 105.


Ha rászánod a pénzt egy nagyon jó állapotúra, akkor azzal túl sok gondod nem lesz. Egy olcsóbbra azért kell tisztességesen költeni, ha normális autót akarsz.

2014. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom az E34 cabrioból összesen 1db épült, az is igazából prototípus volt E34 M5 alapokon.


Kíváncsi lennék, nektek hogy lehet akkor E34 cabriótok, dobj már fel róla egy fotót :D

2014. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet valami utólag átalakított
2014. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Arra kb sosem kapna engedélyt. A tető hiánya miatt a kabriók alváza sokkal merevebb és erősebb, mint a hagyományos szedánok alváza..
2014. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy E34-es 525i BMW-m.

Nem a legolcsóbbat vettem, elég sokat adtam érte, reménykedve, hogy nem lesz vele annyi baj, és eldöntöttem, hogyha költeni kell rá, akkor nem fogom sajnálni.

Errefele ahányszor megyek vele, annyiszor fedezek fel rajta új hibát. Egyszerűen már nincs kedvem hozzá, meg nem is birok annyit költeni rá. Lehet vele járni éppen, de akkor nem adja azt az igazi BMW-s érzést, ha egy csomó baja van. Most ott tartok, hogy egy hónapban egyszer ha beinditom. El fogom adni. Nem éri meg, és nem a fogyasztás miatt, mert a motor és a váltó nagyon egyben van, a többi része sz*r.

2014. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig csak egy darabot dob ki. Ami egy leharcolt sz.r!
2014. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Katt ide:


[link]

2014. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bp1985 ***** válasza:
E34 cabrio. Persze... Legalább olyat hazudj, ami létezik is...
2014. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!