Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ford Mustang-ot vagy a...

A Ford Mustang-ot vagy a Chevrolet Camaro-t választanátok, és miért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy benzintemető meg minden, de ha valaki olyat vesz akkor nem foglya érdekelni a fogyasztás. Szóval én arra vagyok kíváncsi, hogy melyiket vennétek meg és miért?! :) köszi :)

2014. júl. 25. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés :-) sztem ez olyan, hogy pepsi vagy coca. Mindkettő nagyon dögös amerikai izom autó, hasonló árral, teljesítménnyel, mindkettő v8as...stb stb stb... Azt hiszem a Mustangot választanám, de max azért mert egy kicsit jobban tetszik és mert van belőle manuális váltóval szerelt verzió.
2014. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Személy szerint Dodge Challenger(hamár izomautó), de ha muszáj ezek közül, akkor Mustang.
2014. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább Mustang, főleg most hogy kiderült hogy a GM-féle gyilkos gyújtáskapcsolók vannak a Camarokban is.
2014. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a camaro, mert abból kevesebb van, bár az egy nagyobb, "butább" valami szerintem... Egy corvette sokkal komolyann mind2-nél, bár nem egy kategória, de sportautónak az az egyetlen értékelhető kb, ami amerikai gyártmány...
2014. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kisvuk29 ***** válasza:

Ezek közül egy mustang manuális váltóval bár a régebbi gépek tetszettek pl a fastback változatok

De amerikaiból a dodge-ok amikért még ölni tudnék

2014. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!