Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó azért lenne ilyen...

Ez az autó azért lenne ilyen olcsó, mert széthajtott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Találtam egy hirdetést, amiben egy Alfa 156-ot hirdetnek:


[link]


Csak nekem tűnik úgy, hogy kicsit túlzottan is olcsó? Nyilván rájön még a regadó, de azzal együtt is furcsállom.



2014. júl. 25. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Valóban rendkivül alacsony ár egy 10 éves autónak, de ahogy nézem, a 156-osok között még drágának is számit, sok van a hahu-n 300-400-ért. Valószinüleg azért ilyen olcsó mert sokan szidják az Alfát, de azért valószinüleg nincs vele annyi baj, mint ahogy sokan mondják, és ennyi pénzért mindenképpen megéri szerintem. Bár soha nem volt Alfám, csak német autóim, ezt még én is megvenném.
2014. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valóban rengeteg olcsóbb van, de ez már a faceliftes verzió, azok pedig általában 1 milliónál kezdődnek. A jobb állapotú reálisan olyan 1.2 millió, ahogy én látom.
2014. júl. 25. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 1.6 TS lett volna egyből azt mondtam volna, nem szabad beengedni a házba. Viszont ezzel a motorral kifejezetten jó választásnak tűnik. Nézd, egy állapotfelmérés megadja a választ, innen se jót se rosszat nem tudnék mondani konkrétan erről az Alfáról. Nekem is tetszik :)
2014. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanekkora csúcs állapotú 10 éves Focust vettem 1200€-ért Németben.
2014. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Alfák elektronikája gyakran csődöt mond, így ez eléggé lenyomja a használtak árát.


Amúgy ezt tuti nem venném meg, elég gyanús hogy egy kombi dízellel évi 17 ezret megy csak, ilyen autót nem városi bevásárlásra vesz az ember. Legalább annyi esze volt az eladónak hogy nem készített olyan képet amin látszódhatnának a kopásnyomok.

2014. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!