Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem nyílik a csomagtér ajtó,...

Nem nyílik a csomagtér ajtó, mit csináljak, hová vigyem?

Figyelt kérdés

Bravo autóm van és elkezdett lezárásnál valamibe megütközni a zár,az autó felőli oldalon egy hegyes lapos valami áll ki,azt mozgatja a bovden mikor nyitom.

Én úgy vettem észre hogy abba ütközik bele az ajtóban lévő zár része.

Kíváncsiság kép le zártam úgy hogy közbe nyitókar meg volt húzva,szépen le is zárt de már ki nem nyílt.

Ha meghúzom a kart akkor hallom hogy mozgatja,nyitná de az ajtó még csak kottyanni sem kottyanni,teljesen fixen bezárt.

A kulcsos zár része sajnos nem működik de szerintem azzal is csak azt mozgatnám amit bentről is nyitok.

Ha nem tudom kinyitni akkor ilyen esetben hová lehet menni,kik foglalkoznak ilyennel?

autószerelő,karosszériás vagy kik?



#Bravo #csomagtartó ajtózár
2014. júl. 27. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Röviden: igen. Akár egy szervizbe, akár egy karosszériáshoz elviszed, biztos vagyok benne, hogy meg tudják oldani. De tuti, hogy van egy csomó olyan zárszerelő is, aki autózárakkal is foglalkozik.
2014. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hú ez jó hír akkor meglátogatok majd egy karosszériást,a fiathoz nem nagyon akarok menni mert az tuti egy vagyon lenne

köszi a választ

2014. júl. 27. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy pár ezer maszek szerelő is, nem muszáj ezért a fiathoz menni. De hát csak fel kell hívnod pár helyet, mielőtt meglátogatod őket...
2014. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az egyik karosszériás melóba menet útba esik szóval azért nem hívom
2014. júl. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!