Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol található a Honda NSR...

Hol található a Honda NSR 50-en a motorszám?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem egy 50 cm3-es Honda NSR 50-et (1998-as) és a biztosításhoz kéne a motorszám is, amit sajnos sehol sem találok, pedig körbejártam rendesen a motort többször is, még alulról is benéztem, de nem lett meg. Lehet csak én voltam figyelmetlen vagy lehet, hogy az 50 cm3-es motoroknak nincs is motorszáma? Találtam egy olyat, hogy ,,HOMOLOGIZACION TIPO", ahol még ilyen számsor volt, de az nem hiszem, hogy az. Légyszi segítsetek, fontos lenne! Előre is köszönöm szépen!

2014. júl. 28. 09:40
 1/2 kata kata ***** válasza:
SMKP-k nak biztosítás megkötéséhez nem kell motorszám, csak az alvázszámot kell megadnod.
2014. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Interneten próbáltam meg kötni, és ott nem hagy addig továbblépni, amíg nem adom meg a motorszámot. Akkor inkább bemegyek személyesen a biztosítóhoz, ott biztos nem lesz ilyen probléma... Köszönöm szépen a segítséget! :)
2014. júl. 28. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!