Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S! Jogsihoz oktatót,...

S. O. S! Jogsihoz oktatót, vagy autós iskolát ajánlanátok? (lent)

Figyelt kérdés

Kéne nekem egy autós iskola, vagy oktató minél előbb...el akarom kezdeni a jogsit,így is később kezdem mint akartam (önhibámon kívül) pedig már szeptemberre meg akartam szerezni...persze tudom hogy az most már lehetetlen.


Kérdés: Tudtok megbízható oktatót ajánlani Bp és Szigetszentmiklós környékére? Minél gyorsabban kéne...:)


Én a GyorsJogsi autós iskolát néztem, csak nem tudom mennyire jó ez az online kresz...


Néztem még a Csigavért is, elvileg ott is vannak megbízható oktatók, de gondolom ők ilyenkor be vannak táblázva. Honnan tudhatom meg konkrétan az oktató "hetirendjét" előre, hogy nehogy pofára essek mikor leteszem a kreszt és közlik, hogy 1 hónapra mindenki be van táblázva? Az oldalon a számukat nem rakják ki...


Köszi előre is! Megy a zöld! :)


18/L



2014. júl. 28. 10:58
 1/4 kovacsmark99 válasza:
Üdv! A jogsiközpontot ajánlanám, sok ismerősöm ott csinálta meg.
2014. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mintha már írtál volna ezelőtt két hasonló kérdést...
2014. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-et, de ahhoz is 1 válasz jött.
2014. júl. 29. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem késő: sikk 2004 autós-motoros iskola. Megbízhatóak, nem csalják le a vezetési idődet, jófejek, nem kell megkenni a vizsgabiztosokat sem, mert szigorúak és aki náluk tanul, tuti átmegy! ;) Még nekem is sikerült, pedig azt hittem az elején, hogy az életben nem fogok megtanulni vezetni! :)

Én a csigavér -től jelentkeztem át hozzájuk, a csigánál jól megszívtam... :S Szóval őket nagyon nem ajánlom!!!

2014. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!