Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 aux bemenet hogyan?

Mazda 6 aux bemenet hogyan?

Figyelt kérdés

van egy 2004 es mazda 6osom, szeretném a zenét telefonrol hallgatni, de nem találom módját.

Találtam nagyon sok kapcsolási rajzot arrol hog y a rádio hátulján lévö érintkezökre hogy kell kötni hogy szoljon 3,5 mm jack röl a zene.Kisebb nagyobb sikerrel nem szol semmi sem

:)) valakinek valami ötlete hogy hogy lehetne megoldani ami 10e ft alatt van??


2014. júl. 30. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A CD-tár vezérlős rádiókon egyszerűen meg lehet oldani, de azokhoz árulnak "gyári" csatlakozókat is.

Ha ilyened nincs, akkor vagy belepiszkálsz az elektronikába, vagy veszel egy szivargyújtóba dugható mp3 lejátszót.


Szerintem.

2014. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyent lehet kapni a CD-tár vezérlőshöz:

[link]

2014. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, találtam egy kapcsolási rajzot, ami annyibol áll hogy a jobb/bal oldalt be kell forrasztani a nyákra.. és kész, viszont az adaptert is láttam hogy tud ilyet,de nem vagyok biztos hogy kompatibilis a bose rádiommal....elsönek megpróbálom a forrasztást, forrsaztás nékül :D ha nem megy akkor majd megveszem azt az adaptert.
2014. júl. 30. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:
1 dines fejegység átalakítóval ;)
2014. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
honnan lehet olyat szerzni? és menyiért?
2014. júl. 31. 19:08
 6/7 djgarby válasza:
Szia. Látom, hogy regen volt de sikerult megoldani? És ha igen akkor hogy?
2015. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia nem sikerült ugy ahogy gondoltam, de vettem egy kábeles fm transmittert amit a rádió dugaljba kell bedugni, és igy lett jack dugóm.
2016. jan. 12. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!