Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor hangja van egy...

Milyen motor hangja van egy jó állapotú 2005-ös Suzuki GSX R 600-as motornak?

Figyelt kérdés

Esetleg videót, vagy hangot ha tudsz küldeni megköszönném!

Nekem is van egy, de olyan fura hangja van a motornak, mintha valami fém a fémen dörzsölné egymást.

Lehet normális ennél a típusnál mert ahogy nézem/hallgatom a videókon is hallom ugyanezt a hangot a motor felől.

1.


https://www.youtube.com/watch?v=DKqp3Y-IUbU


2.

https://www.youtube.com/watch?v=lO_B49-VrJw



2014. júl. 31. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ami átjön a videó keresztül, az alapján nincs gond. Ezek ilyenek, ez normális. Régi emlékek, hallgattam pár évig :) A kávédarálóra emlékeztető röfögés valóban kihallatszik, egyféle GSXR jellegzetesség. Egyébként ezeknek még a váltója is "suzukisan kattog" ( pl egy CBR RR vagy akár Hayabusa váltója is "puhábbbnak" tűnik).

Videón keresztül, hang alapján nem sok semmit lehet így elmondani.

2014. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok készíteni egy videót ahol jobban lehet hallani amire gondolok.
2014. aug. 1. 06:20
 3/7 anonim ***** válasza:
De nehezen taláslz két egyforma hangút, mivel mindenki tesz rá ilyen-olyan kipufogót és légszűrőt, ami alaposan megváltoztatja a hangját.
2014. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a kipufogó hangja zavar. Nem is onnan jön az a hang amire gondolok.
2014. aug. 1. 23:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Feltöltöttem ide egy videót. 35Mb
2014. aug. 2. 00:12
 6/7 A kérdező kommentje:
h-t-t-p-:-/-/-w-w-w-2-3-.-z-i-p-p-y-s-h-a-r-e-.-c-o-m-/-v-/-5-8-7-2-4-4-9-7-/-f-i-l-e-.-h-t-m-l
2014. aug. 2. 00:13
 7/7 A kérdező kommentje:
A kötőjeleket ki kell törölni, bocsánat de csak így engedte a rendszer a linket beilleszteni.
2014. aug. 2. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!