Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy utánfutó...

Mennyibe kerül egy utánfutó fenttartása? Jól gondolom, hogy minél nagyobb a futó ön, illetve összsúlya közti eltérés annál jobb? Tehát könnyü futó bírjon sokat.

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A kötelező bizt. nem sok rá, de az átírása majdnem annyi, mint egy kocsinak:( Ráadásul már az ára is az egekben van, nem biztos, hogy évi 2-3 alkalomért megéri venni. Ha túl könnyű a futó, akkor meg lehet, hogy nem stabil, nem terhelhető (pl. Praktikeres). Ha nehéz vas, akkor meg sokat eszik az autó és nehezen húzza.
2014. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az előttem szóló okosan írta a helyzetet... pont így voltam az enyémmel, ami a nehezek közé tartozott..évente ha ötször kellett, sajnos nem érte meg, mert a vizsga kőccséges volt, a yard állandóan megállított..és útban volt..


a legjobb, ha van vonóhorgod, és kölcsönzöl..ez a tuti...

2014. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinek mi számít költségesnek...


Kötelező biztosítás kell rá. Ez nem sok, egy kis 5 mázsás futóra évi pár ezer forint. Persze függ az adataidtól is.

Meg persze ennek is van külön forgalmija, rendszeresen vizsgáztatni is kell, mint egy autót.

2014. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen a nagy eltérés a fontos. Az ugyanis a teher amit húzhatsz vele. Ez nem a futó műszaki terhelhetősége hanem a jogi. Nekem egy hatalmas van s nem egy komoly költség. A kötelezője megáll 10 alatt és van rá súlyadó. Viszont ha pl. kicsi autód van király. Vagy ha nem akarod összepiszkolni.
2014. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg, van az adó is, de az sem egy horror költség...

Egyébként ez most hogy van? Mert az autók után is már teljesítmény alapján kell az adót fizetni nem a tömeg alapján. Futóknál hogy van? Nekem most nincs futóm, csak régebben volt.

2014. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!