Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány lóerős egy gyári 85...

David9182 kérdése:

Hány lóerős egy gyári 85 köbcentis krossz?

Figyelt kérdés

Hali, azt mondta valaki aki árul egy Cr85 motrot hogy gyárilag 27 lovas a gép de én 30-35 között tudtam illetve mindenki kb annyiban árulja.

Ez igaz lehet hogy 27-28 ló? És a 33-35 az átverés??



2014. aug. 4. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen dolgokat építenek bele egy motorblokkba. Meg a jogi hókuszpókuszoktól.

Vannak motorok amik egy kis belenyulás után sokkal nagyobb teljestményt is le tudnak adni. De a gyáraknak tartaniuk kell magukat az előírásokhoz ,de már az utólagos belepiszkálás jogi következményeit nem vállalhatják.

2014. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cross motoroknál simán el tudom képzelni. Ezek üzemórásak, szóval ez nem egy sima motor.


Idézek:

"A komoly üzemórás motorok pedig hiába nagy teljesítményűek igen magas a szervízköltségük! Pl.: 80-100 óránként motorgenerál, 10 óránként olajcsere, stb.


Üzemórás gépet CSAKIS VERSENYZÉSRE szabad venni mert iszonyú drága fenntartnai."


Nagy teljesítménynek, nagy az ára.


Endurokat nézegesd, az a számodra megfelelő.

2014. aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van endurom, és tisztába vagyok vele.

De engem az érdekelne, hogy a gyári 85-nek mi a teljesítménye?? Ugyanis 30 alatt szinte senki se árulja 31-33 ló között mozog álltalában. Pedig elvileg gyárilag 1 Le eltérés lehet pl az YZ KX CR vagy RM között...

2014. aug. 5. 09:06
 4/5 anonim válasza:
A 25-29 le a reális.
2014. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
31-33 közöttiek, de köszi.
2014. szept. 2. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!