Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G első autónak?...

Opel Astra G első autónak? Plusz egy kis tuning?

Figyelt kérdés

Szóval első autóm lenne, nem szeretnék bojrészer 3-as Golfot,kiviket,BMW-t.

A keret 1 millió plusz optikai tuning,első szerviz,átírás.

A tuning: bőr sportülés gerinctámasszal, mert az eredeti ülésben fáj a hátam,ültetés,szolid kipufogó,felni,sony rádió,minőségi hangszórók.


2014. aug. 4. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Első autónak jó lehet, kérdés mekkora a motorja. viszont egyelőre ne a tuningon gondolkodj ( hacsak nem pénisz hosszabbítónak vennéd ) előbb tanulj meg vezetni. Ha az ölés nem kényelmes, abba bele nyúlhatsz de csak ésszel, mert szabályokba ütközhet a csere. neked lesz a legrosszabb, ha mindent bele pakolsz, aztán rommá töröd.
2014. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Golf, Civic, BMW se boyracer kocsi, pont attól lesz az, amit te is csinálni akarsz az Astra-val...
2014. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gyári sportülésre gondoltam, nem akarok rátenni vasalódeszkát, nagy lökhárítót tikráccsal és hasonlók.

Szerintem ez a bojrészer:


[link]


Én pedig hasonlót szeretnék:


[link]


Amúgy már levezettem 5000 km-t balesetmentesen, úgyhogy azért valamennyire tudok vezetni.

2014. aug. 4. 20:12
 4/11 anonim ***** válasza:
OPC üléseket bele!
2014. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de 1,4 motor minimum...
2014. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1.6-ot szeretnék, vagy ha van 1.8 bertone coupe.
2014. aug. 4. 20:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy a 2. a Boyracer. Az első az igényesen meg van csinálva, nem keveset bele is fektettek és valószínű, hogy csak hétvégente van használva, akkor is csak 2000-es fordulatszámig. Hiába, egy autó nem a márkától éesz boyracer, hanem a ráaggatott sz*rságoktól, főleg ha mellé párosul egy 1.4-es vagy 1.6-os motor.
2014. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az első az igényesen meg van csinálva, nem keveset bele is fektettek és valószínű, hogy csak hétvégente van használva, akkor is csak 2000-es fordulatszámig


háhá! hát persze... max 2000.... naná.


attól igényes hogy egy valag pénz beletettek?

2014. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha egy Bertone coupét veszel, azt már nem is kell tuningolni. Ha egy sima 3 ajtóst, akkor esetleg mehet rá egy Bertone első lökös meg díszrács, hátulra egy gyári szárny alá meg a gyári 15-ös alufelnik és már föl is van dobva egy kicsit. Ülésből szerintem a gyári szövet sportülés jobb mint a bőr. Komfortosabb.
2014. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt a városban van egy ezüst háromajtós. Elöl jel nélküli hűtőrács, 15-ös felnik, leültetve (nem vágott rúgóval), ablak lesötétítve, ledes rendszámvilágítás, hangszórók kicserélve a gyári helyeken, Pioneer USB-s fej, mélyláda. nem egy szépségdíjas, de kitűnik a tömegből.
2014. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!