Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2006-os Toyota Yarisom 143....

2006-os Toyota Yarisom 143. 000 km-es. Olajcsere után 5 hónappal megette az összes olajat. Találkozott már valaki hasonlóval? Gondolom motort szét kell kapni, ami százezres tétel.

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 11:18
 1/9 egySanyi ***** válasza:
Esetleg szivárgás? De 5 hónapig egyszer se nézted meg a szintet? Vagy ha igen akkor mért nem pótoltad már eddig a hiányt?
2014. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem néztem meg 5 hónapig, eddig nem volt baja. Egyszercsak kigyulladt a műszerfalon az olajlámpa. Az autó nem 'füstöl', bár lehet az olaj tökéletesen elég.
2014. aug. 5. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem láttál olajfoltot a kocsi alatt, ha sokáig egy helyen állt és utána lementél vele? Vagy a motortérben nem találtál olajat? Nem zudom elképzelni, hogy eddig nem ette az olajat, most meg literszámra eszi. Tegyél a kocsi eleje alá tiszta kartonpapírt, az majd megmutatja, de én nem szedném rögtön szét az egészet. De szerelővel kell beszélni, ő tud pontosat mondani.
2014. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kata kata ***** válasza:

Tölts utána full szintetikus motorolajat a nívószintig.Aztán

üzem közben figyeld,hogy van e füstölés és nem folyik el az olajszűrő alatt vagy a leeresztőcsavarnál.

2014. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs az autó alatt olajfolt, a motor sem olajos így külsőleg ránézve. Az olaj belülről tűnik el valahová.
2014. aug. 5. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. 5 hónap oké, na de az alatt mennyit mentél az autóval? Nem biztos ám, hogy szét kell kapni. Lehet elég egy szimering is. Az én autóm is megeszi. Az egészet ilyen 9-10 ezer km-enként. De nem érdekel, megmondom őszintén. Évek óta így járok vele. Pont jókor eszi meg, legalább nem kell szerelőre költenem. Persze ha neked pár ezer km után megeszi, az már tényleg gond.
2014. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 hónap alatt 1.000 - 2.000 km-t mentem vele.
2014. aug. 5. 13:46
 8/9 kata kata ***** válasza:
2014. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Kata Kata! Pont ez van az én autómmal is! A többieknek is köszönöm és ment a zöld pacsi mindenkinek.
2014. aug. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!