Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogos, hogy ilyen bunkón...

Jogos, hogy ilyen bunkón viselkedett velem az autószerelő?

Figyelt kérdés

Most megyek 3. alkalommal hozzá, ismerős ajánlotta, idáig elégedett is voltam. Mindig megvettem előre az alkatrészeket, mert van kedvezményem, meg nem kell megvárnom amíg azt is beszerzi. Most is így tettem.

4 alkatrészt akarok cseréltetni aminek több 10 ezer a munkadíja. 1 alkatrészt nem tudtam sehol se beszerezni, mert a kép alapján nem egyértelmű, hogy melyik is kell (szimering).

Mondom minden itt van, csak egy ilyen kell még majd bele. Válasz: "Akkor hoztál volna azt is, mindent idehozol, ezért meg mi futkossunk".


Ez most mi? Az a baja, hogy elbukta a többi alkatrészen a hasznát? Ez minden szerelőnél így van? Nem szeretik ha te viszed az alkatrészt? És ha eleve csak ezt akartam volna cseréltetni?

Szerintem ez mindenképpen paraszt magatartás volt.


2014. aug. 5. 12:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Sajna nem tud igazodni másokhoz. Nem a munkahelyen kell kiadnia az otthoni problémáit másokon.
2014. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Az neki bevételkiesés ha te viszed hozzá az alkatrészeket. Meg így gyakorlatilag beleszólsz a munkájába, amit senki sem szeret.
2014. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szántóvető ***** válasza:
52%

nem az utcáról estél be hozzá hanem megbeszélt időpontban mentél.számított az alkatrészekre,beütemezte az autót erre nem viszel alkatrészt.felborítottad az előre megtervezett munkamenetét :D

gondolom nem szóltál neki előtte hogy nem lesz alkatrész.

ha jól dolgozik tarts ki mellette,a jó szakikat meg kell becsülni,nem pedig szidni őket.

2014. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
igaza van,vagy vegyél meg mindent vagy bízd rá mert az ilyen viszek alkatrészt meg nem is ez semmi
2014. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Háááát...

Ez inkább döntetlen, mert tényleg bezavar neki, hogy betervezett egy sima délutánt, erre meg mehet az autósboltba, kereshetik a katalógusban, ha nincs várni kell mire meghozzák, de te már vinnéd az autót, a többiek meg sorban állnak a műhely előtt, de a te kocsidat nem akarja összerakni aztán megint szétszedni.

Már a kieső haszon is ugye fáj, de a futkosás miatt kieső idő még jobban.

2014. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ezt honnan veszitek, hogy megvolt beszélve akármi is előre? Meg, hogy felrúgtam a beosztását?

Az utcáról estem be, elmondtam mi van, meg, hogy akkor lesz kész amikor.

2014. aug. 5. 13:21
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves #2, nem értem miért beleszólás ez. Egy alkatrészre van 5-10 beszállító, hatalmas különbségek vannak. A szerelő beteszi hasra ütve, vagy amire nagyobb kedvezményt kap. Én meg utánanézek márkatársaktól és a legjobbat veszem.
2014. aug. 5. 13:29
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Én elmentem volna másik szerelőhöz ezek után.


Ő szolgáltatást nyújt, ennek megfelelően kell a vevővel viselkedni; ha erre nem képes, majd csodálkozik miért nem jár hozzá senki.

2014. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 szántóvető ***** válasza:

ez feltételezés volt mert komoly szerelőknél így szokott működni,egyeztetés alapján.

hát így már döntetlen szagú a szitu ahogy az 5-ös is írta.

keresel valaki mást legközelebb.

2014. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha valami nem tetszett akkor viheted másik szerelőhöz. Rengeteg szerelő van és kétlem hogy mindegyik be lenne táblázva.

Szerintem a legtöbben örülnek egy új kuncsaftnak és megpróbálják kedvező áron megjavítani.

2014. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!