Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Egy volkswagen...

Melyik a jobb? Egy volkswagen polo classic, vagy egy mitsubishi galant?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én a galantra szavazok, 1.8 vagy 2.0 benzines motorral
2014. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
a polo és a galant pont egy kategória jók ezek a kérdések,de akkor én is kérdeznék melyik a jobb swift vagy 5ös bmw
2014. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm a válaszod. 2-es nem kötözködésre vagyok kíváncsi.
2014. aug. 5. 20:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én nem kötözködni akarok, de tényleg nem összehasonlítható...


melyik a jobb? mire? a galant 2 kategóriával nagyobb autó a polonál. Nagyobb, stabilabb, gyorsabb erősebb. ez van ahol előny, de parkolásnál és fogyasztásban hátrány. Megbizhatóságban mind2 kocsi jó de a mitsubitshinek drágább a szervizelése.


Melyik a jobb ferrari 458 vagy hummer H1? Versenypályára az előbbi, sivatagi hadműveletre a hummer...

2014. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jogos az érvelésed 4-es, ott a pont.
2014. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ.
2014. aug. 5. 21:59
 7/13 anonim ***** válasza:
nincsmit
2014. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a galant! Enyűhetetlen nagy motor. A fogyasztása nagyobb valóban, de nincs kihegyezve a motor annyira így tartósabb,és nagyon megy azért. Utasoknak kényelmesebb, csomagoknak van helye, valószinűleg sokkal több extrával. Vitatkozva az előttem szolóval, mivel ezek nem új autók így a szervízelése, alkatrészei olcsóbbak mint egy német autónak /Tapasztalatom szerint a francia után a legdrágább a német vagy ezek leányvállalatainak (Seat, Skoda, stb.) alkatrész/. A VW-nél azt a 2 betűt fizeted meg. Egy opelből ugyanez a felszereltség 20%-al kevesebb lenne. Hozzáteszem elfogult vagyok, mert soem szerettem a német autókat, és galantom van. De VW polo is van a családban így tudom melyik-milyen.
2014. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Csak azt nem értem, hogy mitől drágább a német, mint a japán, miközbe strapa bíróbb a japán?
2014. aug. 8. 23:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt a gyártóktól és a szerelőktől kell megtudni. Szerelésnél azt tudnám elképzelni, hogy a japó autók összetettebbek, kevesebb a hely a szereléshez, bár ez típusfüggő. A németekben meg valószinű azt fizeted meg, hogy NÉMET. Elképesztő mekkora nimbusza van nálunk a német autóknak, csak mert német. Én még mindig azon vagyok, ha jó szerelőt találsz, akkor olcsóbb a japán.... Márcsak azért is, mert a Mazdámat a szerelő 9 év alatt a műszakin kívűl 1x látta, egy kuplungcsere erejéig. Megbízhatóak, kevés a szervízigénye. A fékek cseréjét otthon végeztem mielőtt még valaki belekötne ebbe is ;)
2014. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!