Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs tehetségem a vezetéshez....

Nincs tehetségem a vezetéshez. Ajánlanátok valamit légyszi?

Figyelt kérdés
Sajnos már 3x megbuktam forgalmin, s most a 4. előtt sem indulok túl jó esélyekkel. Még azonban lesz 15 vezetési (pót)órám. Bármilyen tippet szívesen fogadok. Köszi! 17/l

2014. aug. 5. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, előbb-utóbb átmész, csak figyelj oda meg ne stresszelj.

Próbálj meg otthon valami zárt placcon gyakorolni szülővel vagy baráttal.

Ha meg meglesz a jogsid akkor meg ne hajts gyorsan, inkább kétszer nézz szét.

Én is balfék vagyok, de muszáj vezetnem, én így hidalom át a problémát és soha nem volt még baj.

2014. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Gondold át hogy miben vagy bizonytalan, és főként azt gyakoroljátok az oktatóval. Ha a tolatás a gond akkor fél órán keresztül tolatás.

Ha a kézifékes elindulás a gond akkor keressetek egy meredek emelkedőt és csak azt gyakorolni.

Annó sok évvel ezelőtt a barátomat 2x húzták meg a kézifékes elindulás miatt, elvittem a kocsimmal egy kegyetlenül meredek isten háta mögötti helyre 15 perc alatt megtanulta :)

Én egyébként nehezebb élethelyzetekben programozom magam és mindig bejön. Neked azt ajánlom mondogasd és írd le sokszor hogy, tökéletesen vezetek és minden sikerül. A lényeg hogy éld bele magad érzelmileg, a gondolat és az érzelem együtt valóságot teremt.

2014. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

NEM kell erőltetni, ha nem megy!

Mondjuk megkapod a jogsit, mert szimpi vagy a vizsgabiztosnak, de vezetni meg nem tudsz.

Jusson eszedbe, hogy rengetegen halnak meg az utakon.

Ugye szeretnél 18 éves is lenni?!

2014. aug. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne halgass az utolsora,gyakorolj,és próbálj ne stresszelni,általában a stressz a bukta oka,mert nem tudsz miatta koncentrálni a feladatodra. Egyedül teljesen más lesz a vezetés.
2014. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha szabad kérdeznem, hány órát vezetél?
2014. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már háromszor megbukott, akkor valószínűleg 100 óra körül lehet...


Amúgy nem értem, hogy miért kell erőltetni, ha ennyire nem megy??!

2014. aug. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12:01


"Egyedül teljesen más lesz a vezetés."


Persze!

Majd az utakon is teljesen egyedül lesz, hogy meg ne zavarja a többi autós...

2014. aug. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!