Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri így vásárol...

Szerintetek megéri így vásárolni autót?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Elég nagy lakást építettünk, maradt elég sok pénz. Készülünk vásárolni egy drága sportautót és egy családiasabb limousine típusúbb autót.


Íme a kiszemeltjeink :


Sport : Porsche Boxster S (2008)

Családi : BMW 750Li (2006-2007 körülit)


Nos, mivel mi is szeretnénk néha fiatalabbnak érzeni magunkat, meg menőnek, ha fogalmazhatok így a mai nyelvjárásban.


A Porsché-t csak hobbiautóként vásárolnánk meg, nem mindennapi használatra.Esküvökre,Partykra meg ide-oda járkálnánk csak vele, havonta 5-6x venném ki a garázsból.


Van remény, hogy 1 olajcserével meg ezzel-azzal meguszom olcsón, nem kell évente több milliót még rákölteni ?



Válaszokat, előre is köszönöm.



2014. aug. 5. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen nyílván... Még mindig tart a nyáriszünet, ugye? :D Am. meg nem kell sokat költened a boxerra mert a 750-re még többet kell majd szóval nyugi...
2014. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ügyvédként dolgozok, nemtudom milyen nyáriszünetről beszélsz drága fórumtárs. Akár élő bizonyítékokkal alá tudom támasztani a terveim :)


Amúgy a Pors. drágábbak az alkatrészek, nem olcsó dolog. Ezért kérdeztem, BMW meg amúgy olcsóbbak, hiába drágább.

2014. aug. 5. 23:20
 3/12 anonim ***** válasza:
én kíváncsi lennék a bizonyítékokra. egyébként jó ötlet, BMW nagyon jó kocsi.
2014. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi pénz van, akkor inkább vennék új autókat.

Egy 5-ös BMW is bőven elég a családnak (tapasztalat, 5 fős család, abból két 185 körüli ember), sportos autónak meg egy Toyota GT86/Subaru BRZ. Vagy fordítva a márkákkal, egy BMW Z4 és valami nagyobb szedánt (Passat, Accord, vagy ha nem vagy túl sznob akkor egy Octavia/Superb, VW-technika egy hatalmas bódéban).

2014. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Beviz Elek ***** válasza:

A BMW-t azért nehéz fenntartani, mert a 750Li az 4395cm3 és a vegyes fogyasztásra 11-12 litert, máshol 16-ot írnak. Ez nem tűnik olyan vészesnek ahhoz képest, bár kíváncsi lennék egy tulajdonos mérésére is.


Ezen kívül rájön a súlyadó (amit kilowattra számolnak, ebben pedig van pár), a biztosítás, stb.


Ha véletlenül kell 4 gumit venni rá, szerintem a kocsim árából kijönne.

2014. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez kamu kerdes, elhiszem hogy unatkoztok de ennyire, es nem irigykedek meg stb.. Nekem is egy 5-osom van.
2014. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a pénz meg az ész fordítottan arányos?
2014. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Sziasztok

Elég nagy lakást építettünk, maradt elég sok pénz. Készülünk vásárolni egy drága sportautót és egy családiasabb limousine típusúbb autót. "


Így fogalmaz egy "ügyvéd"?!!

Kb 14 éves lehetsz!

Kisgyerek vagy még, menj aludni!!

2014. aug. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor porsét akartam venni én is itt kérdeztem meg mit vsináljak
2014. aug. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom ötvözd: Porsche panamera
2014. aug. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!