Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto vagy VW Polo?

Fiat Punto vagy VW Polo?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék vásárolni és erre a két autóra szűkült a kör:

1. Fiat Punto: 1995ös, 1200-as motor, 5 ajtós, elektromos ablakemelők, sport kipufogó, sötétített ablakok, 170 ezer km

2. VW Polo: 1995ös, 1000-es motor, 3 ajtós, légzsák, 210 ezer km


Mindkét autó jól néz ki, forgalomba írva, mindkettő benzines. A Punto 100 Euróval olcsóbb.

Kb. 75/25-országút/város arányban vezetek.


Igazából a Punto felé húz a szívem, mert tágasabb, több extrával rendelkezik és még olcsóbb is, viszont a Polo-t mindenhol dicsérik és több ismerősöm is esküszik rá, hogy megbízható és kis költségvetésű autó garantált kevés fogyasztással, ezért nehezen tudok dönteni.


(linkeket nem tudok másolni, mert nem netes hirdetések)



2014. aug. 10. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Punto, nagyon egyszerű autó, mint a Polo csak ez erősebb, nyomatékosabb. Olcsó az alkatrész is, bontott alkatrész is van bőven. Megbízható is, a családba is volt.

Szerintem formára is sokkal szebb.

2014. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A VW egyértelműen megbízhatóbb, annál biztos nem fog terpeszteni a hátsó futómű, nem fog szétesni a váltó, meg porrá rohadni a kaszni. Az biztos eléri a 30 éves kort, a Puntóból addigra már hengerelt lemez lesz egy raktárban.
2014. aug. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annak ellenére hogy a Punto sokkal felszereltebb meg tágasabb és szívem e felé húzott, valahogy a Polo mégis több bizalmat harcolt ki magának :) Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 12. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
rossz döntés :)
2014. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyes puntok egyáltalán nem rohadnak ha csak nem voltak már szarrá törve. 1200-es motor 170-be is belerohan ha kell és egyszerű mmint egy darab föld.

VW 1000 viszont jó ha a százharmincat tartani tudja és hangos mint az állat. Nekem volt párhuzamosan mindkettő. A vw persze jobb autókat gyárt de a kis kategóriában szerintem a fiat jobb.

2014. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!