Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb? (Többi lent)

Kisvuk29 kérdése:

Melyik a legjobb? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ha leteszem a jogsit első autónak egy rövid tengelyű terepjárót keresek és ezek amik érdekelnek de bármit meghallgatok!

Mitsubishi Pajero (a 90-es évekbeli 2-es generáció fogott meg az pont ideális terepen és városban a külseje miatt)

Toyota Rav4

Land Rover Freelander (ez is tetszik igazából csak a pajero 2-ről jobbakat hallottam)

Igazából az érdekelne hogy melyik 3 ajtós dízel tud az itteni hegyi utakon tűrhető (max 20 literes de inkább 15) fogyasztás mellett elmászkálni terepen, de aztán ha be akarok ugrani csajozni akkor ott se vall szégyent se fogyasztásban se kinézetben

Tudom hogy pl a Lada Niva jobb terepen de nincs olyan modern kinézete :D


2014. aug. 10. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Toyota Land Cruiser, Nissan Terrano, Suzuki Vitara, Hyundai Galloper
2014. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
G Merga
2014. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy mikor beállítom hogy 3 ajtós dízel legyen legkésőbb 94-ből felszaladnak az árak

G merci 3 milliótol indult

Vitara meg nem sok van dízel

Az 1.6-os benzines meg nem tudom mennyit ehet hegyen meghajtva

Igazából nem off-road masina kell hanem egy olyan gép amivel a környező hegyeket bejárhatom mégse néz ki olyan batárnak

Pl terepen nagyon jó a landy defender is de az olyan túl robosztus ha a bárosba is azzal akar beszaladni az ember :D

2014. aug. 11. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Suzuki Jimny.
2014. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legrövidebb tengelytávú a Samurai és a Jimny. A 3 ajtós Vitara is elég rövid és a ponyvatetős változat kifejezetten csajozós autó nyáron. Bár ezek benzinesek, de csak kemény terepen megy 10 liter fölé a fogyasztás. A 3 ajtós Pajero szintén jó gép, de az már egy jóval nagyobb kategória. A Rav4-et nem ismerem, de jókat hallani róla. A Freelander felejtős, rengeteg hibája van. A G-Merci és a Defender, a legjobbak közé tartoznak, cserébe rettentően fapadosak és drágák. Szintén a legjobbak közé tartozik a Land Cruiser, itt már a kényelem is megvan, de szintén drága. Esetleg még egy Terrano II is szóba jöhet, vagy egy 3 ajtós Patrol, bár ez utóbbi inkább teherautó jellegű, nem annyira csajozós :) Ezek az autók mindegyike megállja a helyét keményebb terepen és országúton is. El kell menni megnézni, beleülni és így eldönteni, melyik fekszik jobban a stílusodhoz.
2014. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából a stílusomat jogsi nélkül az illegális szóval lehetne jellemezni, de amint lehetőségem lesz beíratkozom :D

Többször megkaptam mind autón mind motoron hogy sportos a stílusom ezért gondoltam hogy egy 2,5-ös dízel terepre elfér

A kinézete valahogy a pajero 2-nek fogott meg az újabbak meg a pinnin és többiek már nem olyan terepjárósak az 1-es meg nagyon kocka

Lehet nem csajozós mint a kabrió de sose baj ha illyennel is megy a csajozás valakinek :D

Majd ha legális leszek megnézek párat a javasoltak közül de pár orosz videó láttán tetszik a pajero :D

Ja és olvastam hogy a freelander nem a legjobb de a külseje miatt megért egy próbát

2014. aug. 11. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!