Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus 1.4 sedan 2002 es...

Ford focus 1.4 sedan 2002 es évjárat, vezérműszíj cserélése?

Figyelt kérdés
Le akarom cserélni a v.szíjat, de itthon elsősorban. Tudom van veszélye az itthoni barkácsolásnak, és "inkább 10-15 ezerft a szerelőnek még 300-400e ft utána a javításért!" de nekem jelenleg 10-15 ezrem sincs erre ha volna is sajnálnám. Így valami instrukció kellene hogy milyen szerszámokat szerezzek be milyen kenőanyagokat esetleg és hogy hol találok erről leírást? Ha nem is csavarról csavarra de a főbb lépéseket leírva keresném.vettem egy "szettet" ami egy szíjat és egy görgőt foglal magában azt hiszem continental márkájú. van torx kulcsom és még más is de kellenek-e még továbbá valami speckósabb kulcs? majd a beállításokról is kellene. milyen feszesre állítsam stb! Minél részletesebb volna a leírás annál nagyszerűbb volna! Képek? még jobb volna! :D Előre is köszönöm a segítségeteket!

2014. aug. 12. 16:12
 1/1 kata kata ***** válasza:
2014. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!