Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 318tds e36 nem indul, mit...

BMW 318tds e36 nem indul, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Délben beakartam indítani, de nem indult. Gondoltam az akku lemerült. 2 éves akku most töltöm először. Kora este megpróbáltam beindítani de csak gyorskattogást lehet hallani. Gondolom az önindító megszakítója. Ez önindító probléma vagy akksi probléma lesz szerintetek?

Nem tudom mert bekapcsoltam a rádiót ment, közben bekapcsoltam az elakadásjelzőt és a hangszóróból lehetett hallani a jelző kattogását és a rádió elkussolt. Még egyszer megpróbáltam beindítani de már nem csinált semmit. Lehet hogy zárlatos az önindító és leszívta az akksit? Ilyennel még nem találkoztam és tanácstalan vagyok. Ötlet a problémára, és megoldására valakinek?



2014. aug. 12. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet csak vmi konkakt, nekem egy hete volt pont hogy meg se mukkant, aztán ha beindult a gyujtással volt gond (benzines), volt hogy pöcc röff indult felkapcsolt lámpával. Igaz a gyertyák is szarok voltak de az egyik testelés volt fellazulva. De lehet az önindító is, behúzó vagy benntartó tekercs
2014. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt megoldodot. Az akksi szar volt. Masik akksival tokeletes minden.
2014. aug. 13. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!