Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megtehetnétek, melyiket...

Ha megtehetnétek, melyiket választanátok? Mindkettőből a legeslegújabb: 2014 Audi Q7 full extra, vagy 2014 Mercedes GL 63 AMG full extra?

Figyelt kérdés
Indokoljátok azt is, hogy miért. Nyugi, nincs sajnos pénzem rájuk, csak kíváncsi vagyok. Azt tervezem, hogy mostantól a fos fizetésemből minden héten 20-30 ezret el lottózok. 5-ös 6-os lotto. Inkább éhezek, meg stb, de ha egyszer bejön, onnantól kezdve jó élet. Ezekből a fos magyar fizetésekből úgyse lehet semmit se kezdeni. Akkor már inkább esélyre költöm egy jobb életre.

2014. aug. 12. 22:30
 1/7 A kérdező kommentje:

Audi. Külsőre így venném, de nyilván a legnagyobb benzines motorral


[link]


A Mercikét pedig így.


[link]

2014. aug. 12. 22:41
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
az audit, mert egy haverom azt mondta hogy ha nem valaki nem ilyet vesz akkor homo
2014. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyiket se.

Inkább új X5 M550xd

Audi túl régi, X5 vadi új. Merci meg ronda, meg gagyi szerintem

2014. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Audi Q7 full extra a választott. A Merci nagyon hivalkodó, az Audi egy fokkal nem az, szerintem szebb is,formásabb. A Merci olyan, mint egy egyterű/kombi/telekjáró szerencsétlen keveréke lenne a hosszúsága miatt (direkt így írtam). Az Audi már jobban hasonlít egy terepjáróra, az arcvonása nyugalmasabb.
2014. aug. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Merci
2014. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem birom az ilyen nagy SUVokat, de inkább a Q7 lenne, mondjuk a V12 TDI-vel, na olyat nem találsz minden sarkon.
2014. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VarMa ***** válasza:

a kerdesre a valaszom,hogy a Q7 de a v12TDi-vel...


De ha az en velemenyem is erdekel akkor egy Hummer H2 Duramax dizel motorral...

2014. aug. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!