Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől van az hogy az indexet...

Mitől van az hogy az indexet jelző jel a műszerfalon folyamatosan világít miközben indexelek? Ugyanez volt amikor az elakadásjelzőt kapcsolgattam, és közben nem is látszott hogy én éppen indexelnék.

Figyelt kérdés
Szerencsére már majdnem hazaártem és nem kellett így sokat mennem. Aztán kapcsolgattam össze vissza miután leparkoltam és végül megjavult, újra hallottam hogy kattog és villogott is. Régebbi Opel Tigráról van szó különben.
2010. jan. 13. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet h az indexrelé ment tönkre
2010. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kiégett valamelyik izzó,és az így lecsökkent áram már nem képes a bimetált elhajlítani.és így az áramkört megszakítani(villogás)
2010. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A test kábeleket ellenőrizd.
2010. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, így most nem kezdek bele a szerelésbe, de azért köszi a válaszokat, okosabb lettem. Bízom benne hogy cak átmeneti hiba, ha nem akkor marad a szerelő. Mert ugye aztán meg működött, de azóta nem nem mentem vele, nem próbáltam.
2010. jan. 13. 20:38
 5/6 anonim válasza:
Ha szerencséd van, akkor csak valamelyik izzód égett ki. Párszáz forint.
2010. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg biztos hogy az index relé ment tönkre. mert ha az egyik izzo éget volna ki akkor gyorsabban szokott villogni meg gyorsabban katog is!
2010. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!