Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 50 vélemények?...

Aprilia rs 50 vélemények? Megbízhatóság, fogyasztás?

Figyelt kérdés
Kényelem stb..
2014. aug. 14. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég jó de nem a legjobb azért.

olyan 10 - 8

2014. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor melyik a legjobb a kategóriában?
2014. aug. 14. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen szempont alapján a legjobb?


Fogyasztásban egy 50-es 4T robogó.

Teljesítményben valószínűleg az RS50 vagy valamelyik konkurens gyártó "speedmotorja".

Megbízhatóságban szintén egy robogó valószínűleg a nyerő - bár ott szvsz mindegy, hogy 2T vagy 4T...

2014. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendkívül megbízható, de azt tudnod kell hogyha nem minőségi dolgokat pakolsz bele, kegyetlenül megkeseríti az életedet. Sajnos ezért alakult ki egy rossz vélemény az olasz motorokról, mert sokan megveszik de nem tudják megvenni hozzá a minőséget, és beleraknak minden szart ami persze hogy kinyírja a motort, mivel az olaszok kényesek a minőségre. Én a sajátomat anno 250 000 ft-ból rendbe raktam, Olaszországból rendeltem hozzá 50 liter 2T olajat aminek 3900 ft volt literje ezelőtt 7 évvel.
2014. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!