Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » DLD k1v2 mélynyomóról mi a...

DLD k1v2 mélynyomóról mi a véleményetek, nagyotszól?

Figyelt kérdés

#DLD #k1v2
2014. aug. 15. 21:27
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
biztos nem kicsit de hangnyomáson kívül semmire nem jó nyomó,hangnyomásra én meg nem ilyet vennék
2014. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak hangnyomásra jó és atom erősítő kell hozzá.
2014. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem hangnyomásra akarom használni hanem két olyan hangszórót egy zárt ládába akarnám berakni.
2014. aug. 16. 20:10
 4/13 dirtboy ***** válasza:

az ritka nagy baromság lenne

zárt ládát olyanok használnak akik a minőségre utaznak,ahhoz meg zenei nyomó kéne lehetőleg zárt ládába való /lehetőleg Qts 0,5 től felfelé/ és nem 1ohm os hangnyomásos nyomó.

olyan nyomókat keress mint pl az audio system x-ion 12 is,de ha van megfelelő bika erősítőd meg van jó aksid akkor mehet a 15is.

2014. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
# 3 Azt felejtsd el, ez a mélynyomó nem "zenét hallgatni van" hanem versenyre, és pláne nem zárt dobozba.
2014. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És a DLD 500+ ? Tiszta hangzásra akarok menni , ha zárt ládába rakom akkor az egyik hangszórót fordítva kötöm be és így egymásnak nyomják majd a levegőt egyhaverom az is így használja és asztis hallom már az utca végéről hogy jön bár nemtudom hogy milyen hangszóró van benne.
2014. aug. 17. 09:02
 7/13 dirtboy ***** válasza:

Tiszta hangás és dld?

A dld 500főleg nem minőségi,cserébe hangos és könnyen hajtható ezért kedvelt de minőséginek nem minőségi.

Van nekkem nem is egy500asom de váltotam én is és már mást használok.


A fordított bekötést értem de azt nem hogy miért csak az egyik nyomó lesz fordítva kötve.

Úgy még nem próbáltam de hogy ez javítana bármin is erősen kétlem.

Maradj azoknál a nyomóknál amik nem hangnyomásosak,nem veretős fejleszakítós nyomó és őket rakd zártba,nekik lesz jó hangjuk ha a hátterük is jó.

2014. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem hogy mit mondasz és valami olyan nyomót tudsz ajánlani aminek jó a hangja? Fordítva azért van kötve az egyik nyomó mert az teljesen zárt láda ő csinálta egyébként ha úgy köti mint általában hogy plusz a pluszhoz és mínusz a mínuszhoz akkor egy bizonyos hangerőnél olyan furcsa kopogó hangot ad, torzít így meg nem torzít ha az egyiket fordítva köti be egymásnak nyomja a levegőt a két hangszóró, egyébként énis csak csodálkoztam mikor mutatta hogyvan bekötve mert addig én ilyenről még nemhalottam, de őis inkább tisztaságra ment nem hangnyomásra.
2014. aug. 17. 12:39
 9/13 dirtboy ***** válasza:
így elég sok a decibel esés,nem lehetséges hogy torz az csak így nem feltűnő a hangja?
2014. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nemtorzít jólszól nagyon.
2014. aug. 17. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!