Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A nagy robogónak mi az értelme?

A nagy robogónak mi az értelme?

Figyelt kérdés

Van ugye a robogó.. ami keveset fogyaszt kis helyen elfér olcsó fenntartani...

De ezzel ellentétben mi a célja és értelme a nagy robogónak??

-Mivel nagy így közlekedni nehezebb vele többet fogyaszt rendszámos amire egy csomót kell fizetni és kínlódni meg műszakira hordani anyámkínja stb..

De ha már ennyit fizetnék egy motorra akkor motorozok rendesen egy rendes sport ,cross vagy chopperal igény szerint ami azért motornak is néz ki..

Mert mindent lehet mondani a robogókról csak azt nem hogy szépek.. De megbocsájtjuk nekik mert nem is azért vannak hanem azét mert olcsó egyszerű és nem kell foglalkozni velük. Bótba járos a-b be.. :)

De a nagy robogó mi végre van??



2014. aug. 18. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
És a nagy chevik autom váltóval mire vannak 5-6 ezer ccm-el????
2014. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Autómata váltós autó mire van? tudja azt mint a manuális, csak nem neked kell váltani, tehát kényelmi szempont. Egyébként robogók között is van szép, na meg azt ne mond, hogy kényelmesebb egy sportmotoron fekve motorozni, mint pl egy suzuki burgmanon ülni.
2014. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
valakinek ez a kényelmes, hogy felülnek egy 400as, vagy annál nagyobb robogóra, és elmennek túrázni, csak a gázt kell húznia. ez a kényelemröl szól, és ültem ilyen motoron, nem mondom hogy rosszak, bár én jobban szeretem a váltót, meg a sportos, vagy naked motorokat, de ha ezeket meguntam, nem biztos hogy nem vennék egy nagy robogót
2014. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Na majd Te eldöntöd helyettünk ,hogy mi a szép ugye? xD

Vezettél már nagytestű robogót?

1000-szer nagyobb élmény,mint egy 50 ccm es turmixgép,amin megsüketülsz már 60kmh-nál,és ugyanannyit /ha nem többet/fogyaszt,mint a nagy robesz..

2014. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Kinek a chopper,kinek a hasalós kawa,kinek a nagyrobi..

Nekem személyszerint az ural m-63 tetszik,de nem herélek ki senkit. xD

2014. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Á... szerintem aki nagyrobizik az próbáljon ki egy jó eredeti motort.. Ez jó beszólás volt..
2014. aug. 18. 18:24
 7/19 anonim ***** válasza:

Ültél te már nagyrobogón?


Most nem azért, de városban közlekedni egy 125-ös robogó a legideálisabb. A sok lámpa között meggebedsz a sok váltás miatt, és hamar eleged lesz. Az 50-es robesz túl lassú. A 125-ösnek igazi hazai terep a város.


Amúgy túrázni is bőven jók ezek a nagyrobogók. Ültél ár Gilera GP800-ason? Nekem egyszer már volt hozzá szerencsém, egy ismerősöm kölcsönadta egy körre. Nagy élmény volt, próbáld ki.

2014. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb nagyrobogós egyébként váltósról ül át. Ugyanúgy mint autónál. Ha egyszer vezettél autómatát, 90% hogy többet nem veszel manuálisat.
2014. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem mindenki a motorozás élménye miatt vesz motort. Valakinek ez jobban megéri mint autózni, és akkor egy kényelmes, praktikus motort keres, így vesz robogót. És nagyobb robogónál egyrészt vihet utast, másrészt van dinamikája is.
2014. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egy értelmes választ jött idáig...

Amúgy automata váltós autóm van de néha hiányzik a hagyományos. Bár utazni kényelmesebb.. Csak azt nem értem hol a robogónak a dinamikája?? Megnéztem az enyém alatt de ott nincs!

"És úgy ülök rajta mint egy hokedlin!! Összezárt lábbal meg meg se tudok rajta maradni... :)

2014. aug. 18. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!