Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meríti az akksit parkoló...

Meríti az akksit parkoló helyzetben ha megy a ventillátor?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát valami erőforrás kell a ventilátornak nem? Azt pedig csak az aksiból nyerheti.

Viszont a generátor csak menet közben tölt, szóval szerintem mivel valamivel működnie kell a ventinek, így biztosan használ fel valamennyit az akisiból.

2014. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
S 2-3 órát kibír az akksi szerinted a következő indulásig?
2014. aug. 19. 11:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, most voltam KRESZ vizsgán, szóval gyakorlati tapasztalatom nincs, de amit leírtam előbb az tutira úgy van. :)
2014. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kata kata ***** válasza:
Milyen ventilátor megy?Mire gondolsz?
2014. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ami a légkondinál van
2014. aug. 19. 12:19
 6/15 kata kata ***** válasza:
Amikor leállítod a motort az is leáll egy idő után automatikusan.
2014. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Gyújtással használom a ventillátort
2014. aug. 19. 12:28
 8/15 kata kata ***** válasza:
Ha nem indítod be a motort akkor nem működik a klímakompresszor.Így semmi értelme a használatának.Hogy meddig bírná az akkumulátorod az függ az aksid állapotától.
2014. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De van értelme a használatának mert fújja a levegőt s kellemesebb mint ha nem menne a ventillátor egyébként új az akksi
2014. aug. 19. 12:38
 10/15 anonim ***** válasza:

meríti, mert gyújtáson van az autó... és sajnos a gyújtás nem csak a ventilátort működteti, hanem a trafókat is, üzemanyag szivattyút, stb működésben tartja, és főként ez meríti az akksit...


mi lenne mondjuk ha egyszerűen kinyitnád az ajtót és lekapcsolnád a belsővilágítást ha várakozol, vagy esetleg szimplán csak lehúznád az ablakokat? nagy az isten állatkertje...

2014. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!