Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy egy parkolóhelyről...

Ha egy egy parkolóhelyről tolattok ki végig csúsztatjátok a kuplungot vagy felengeditek kicsit és teljesen kinyomjátok és gurul majd újra egy kicsit felengeditek ha lelassul?

Figyelt kérdés
Elmagyaráznátok ezt mert nem értem.

2014. aug. 19. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem csúsztatva plusz kis gáz.

De ezt már nem figyelem, megy nélküle is.

2014. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Én sem szoktam figyelgetni. amúgy parkolóhelyre inkább betolatni szoktam és előrefelé állok ki. Szerintem így praktikusabb, mert ha szorosan melléd állnak valami nagy batárral, nem kell vakon kitolatni.
2014. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te, nem is tudom, attól is függ, hogy milyen a kedvem. Van olyan helyzet, hogy csak a csúsztatás alkalmas, de ha lehet, inkább mindig kinyomom, hogy guruljon, majd kis gáz, megint kinyomom... Szerintem az utóbbi kimélőbb a kuplungnak is.
2014. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
#2: Csak ezt nem érdemes a Tesco parkolóban alkalmazni, mert nem tudod bepakolni a cuccot a csomagtartóba.
2014. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szépen, óvatosan kell kiállni, akkor csúsztatni érdemes a kuplungot, de pici gázzal, érzéssel, mert másképp megsínyli a kuplungtárcsa.
2014. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általában kuplung + gáz. De a ház előtt van olyan hely ami egy picit lejt, ott elég a csúsztatni mert hamar legurul a kocsi.
2014. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én minden variációt használok...

De általába csúsztatott kuplungal indulok meg utánna csak rá rá engedem a kuplungot. Aztán kuplung fékkel lassítok ha nagyon szalad..

2014. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2014. aug. 19. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:

# 4

Igen, ebben van valami, hogy nem minden esetben jó így. Ha nincs más megoldás, akkor persze én is előrefelé állok be. De ez a ritkább eset. Nálunk például pont a teszkónál van olyan rész, ahol két kocsisor között megy a gyalogos járda. Na, én pont oda szoktam parkolni, betolatva.

2014. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Ja igen, úgy azért megoldható.
2014. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!