Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fontos! Milyen 7 személyes...

Kerékgyártásítóság kérdése:

Fontos! Milyen 7 személyes autót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
És olyat ami szép is.

#autó #márka #személyes #fontos #Gyöktörzs levél
2014. aug. 21. 14:49
 1/9 anonim válasza:
100%
Volkswagen Touran. Hét személyes és szerintem szép is. Remélem segítettem :)
2014. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

Mire használnátok? Állandóan 7 személy utazna, vagy csak kiegészítésként kell a +2 ülés? Új vagy régi?


Ha állandóan 7 személy utazna, és még van csomag is bőven, akkor jobb egy kisbuszban gondolkodni.


Ha a csomagtartó annyira nem lényeges, vagy tetőboxoztok akkor a klasszikus 7 személyes kocsik közül a Galaxy, Sharan, 807, Alhambra, Espace közül érdemes választani.

Praktikusságban talán az újabb Sharan és Alhambra jobb, és nem annyira buszos. Ezek tolóajtósak, ami nem hátrány. A 807 régebbi típus, de szintén tolóajtós.


Vannak a kisebb 7 személyesek, aminél 6. és 7. ülés kiegészítő. Rövidtávra jó, és leginkább gyerekeknek.

Talán átmenet az Smax, ami egy kicsit kisebb a Galaxynál, de nagyobb a klasszikusabb egyterűeknél. Sportos, jól néz ki, tágas. Bár a 6. és 7. ülés itt sem teljes értékű, de 385l marad a csomagtartó ezek felhajtásával.

A klasszikus egyterűek azok, amiket az utcán látsz. Itt, mint írtam a 6. és 7. ülés inkább kiegészítő, mert mögötte alig marad csomagtartó (talán egy bőrönd befér).

Grand C4 Picasso, Grand Cmax (bár ez inkább 6 személyes), 5008, Carens, Honda Stream, Grand Scenic, Mazda5 (ez is inkább 6 személyes), Voyager, Zafira Tourer, Lodgy.


A SUV-ok között is találni 7 személyeset. Freemont, Qashqai+2, XC90, Santa Fe, stb.


Illetve vannak az áruszállítókból átalakított egyterűek.

Partner, Transit Courier, Stb.

2014. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha állandoan 7 személyre kell akkor én kis buszt vennék. pl. Scudo, Traffic, Multivan, Vito stb...
2014. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
VW Sharan
2014. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En is most akarok venni egy 7 szemelyest. A kivalasztott szamomra egyertelmu. Chrysler grand voyager. 7 ulessel is boven van hely csomagoknak. A galaxy , sharan, stb egy kaptafara keszulo csak mas emblemaval ellatott jarmuvekkel az a bajom
2014. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

En is most akarok venni egy 7 szemelyest. A kivalasztott szamomra egyertelmu. Chrysler grand voyager. 7 ulessel is boven van hely csomagoknak. A galaxy , sharan, stb egy kaptafara keszulo csak mas emblemaval ellatott jarmuvekkel az a

bajom, hogy het

ulessel nulla csomagteruk van. Pakolhatsz a tetore mint a piacos roman ciganyok.

2014. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Na ezt szepen elkuldte az okostelefon..
2014. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék kisbuszt venni. Amúgy a Chrysler Grand Voyager az bejött kösz szépen talán az lesz a megfelelő.
2014. aug. 22. 11:49
 9/9 anonim válasza:
Volvo xc90, legjobb megoldás, árán kívül belekötnivaló nincs.
2017. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!